ČOKOLÁDA & TABÁK

Excelentní kombinace dřevitých a bylinných tónů tabáku v kombinaci se sladkou plnou vůní čokolády.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 50 - 55 hodin (+195 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Francie)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • opětovně použitelná kvalitní sklenice
  • prémiové dárkové balení

499,00 Kč

PÁNOVÉ TUTO VŮNI MILUJÍ

Intenzivní plné tóny čokolády jsme zkombinovali s velice příjemnou dřevitě-bylinnou vůní tabáku. Vznikla tak exkluzivní vůně, která evokuje luxusní parfém a oslovuje jak ženy, tak i muže. Navozuje klid, hodí se k relaxaci, ale i do kanceláře.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně hořké čokolády v kombinaci s tabákem; podtóny ambry, pačule, medu a dřeva

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

DOBA HOŘENÍ: 50 - 55 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici umístěná v přírodním látkovém sáčku, informační brožurka, originální designová dárková krabička, luxusní dřevěné víčko vhodné i jako podložka pod svíčku,

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z vysoce kvalitního vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální s dlouhou dobou hoření bez prskání a sazí

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: MARK 4 - Naše nová kolekce svíček kombinuje to nejlepší, co jsme se za svou historii naučili. Umění řemesla výroby svíček, použití nejlepších komponentů v prémiové kvalitě, ale i atraktivní design a důraz na životní prostředí. ORIGINAL je naší nejvyšší řadou, kde klademe důraz na design, balení, ale především originální atraktivní vůně, které si zamilujete. I nadále používáme jen 100 % přírodní vosk bez aditiv a chemie, a používáme jen evropské zdravotně nezávadné certifikované vonné esence.

Oproti předchozí kolekci MARK 3 používáme objemnější designové sklenice - svíčka tedy vydrží déle hořet. Všechny obalové materiály jsou papírové či látkové, lze je tedy buď opětovně použít nebo snadno recyklovat. Dodržujeme i naše předsevzetí, tedy kompenzovat uhlíkovou stopu za každou svíčku - tedy i kolekce MARK 4 je plně uhlíkově neutrální.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu a práci s otevřeným ohněm. Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Je tomu již řada let, kdy jsem sháněl starší gramofon a chtěl se začít věnovat sbírání vinylových desek. Rozpočet na svůj první gramofon jsem tenkrát neměl moc velký, ale na internetu se čas od času dalo narazit na zajímavý kousek. Nespěchal jsem na to a tak jsem si říkal, že si na výběru dám záležet.

Po několika týdnech hledání jsem narazil na slušný kousek ze 70. let minulého století. Měl jsem v té době o technice celkem načteno a podle obrázků se zdálo, že to bude slušný a funkční stroj. Napsal jsem e-mail prodávajícímu a čekal jsem na reakci. Ta netrvala dlouho a během pár desítek minut jsem se dočkal odpovědi, že gramofon se dostupný v jednom starožitnictví někde v centru Prahy. Protože jsem v té době v Praze pobýval, nebyl problém se tam stavit ještě ten den. Dostal jsem přesnou adresu, instrukce a vydal se na cestu.

Bylo pozdní zimní odpoledne, slunce již dávno zapadlo a ulice byly rozzářeny teplým žlutým světlem historického osvětlení staré Prahy. Vítr se proháněl mezi domy a člověk se musel velice dobře zachumlat do šály, aby si severák nepustil po kabát. Starožitnictví jsem našel snadno, vzal jsem za těžké skleněné dveře a vstoupil do úplně jiného světa. Světa plného předmětů, kde každý může vyprávět příběhy o svých majitelích, osudech, vzpomínkách... Za pultem nikdo nebyl, ale když jsem vstoupil, dveře zavadili o malý zvoneček a dalo se čekat, že obsluha se objeví během okamžiku. A skutečně tomu tak bylo.

Objevil se starší pán s úsměvem od ucha k uchu a v ruce měl skutečně krásnou dřevěnou dýmku. Popsal jsem mu svůj důvod návštěvy a dle jeho následující reakce mi bylo jasné, že návštěva to byla zřejmě zbytečná. Pán se mi omlouval, že gramofon prodává jeho vnučka a že on jej včera prodal a nestihli si to dát vědět. Bylo vidět, že ho tato situace mrzí... Chápal jsem to a neměl jsem důvod se na někoho zlobit. Alespoň se porozhlédnu kolem. Majitel obchůdku byl milý, padla řeč na to, odkud pocházím a rozpovídal se o zajímavých zážitcích ze svého mládí z končin, kde to i já velice dobře znám.

Vůně tabáku prostupovala obchodem, za okny se mihotali lidé a celé to mělo skutečně zajímavou atmosféru. Po asi půl hodině se ve dveřích objevil další potenciální zákazník a bylo tak na čase jít o dům dál. Majitel sáhl pod pult, vytáhl velkou švýcarskou čokoládu a dal mi ji jako cenu útěchy za zbytečnou návštěvu. Když jsem ji doma rozbalil, cítil jsem z papíru čokolády vůni tabáku a vzpomínal na zajímavé chvíle ve starožitnictví. Pána, ale i jeho obchod, jsem od té doby již nikdy neviděl...