ORIGINAL: PISTÁCIOVÝ OŘÍŠEK

Originální sladká vůně pravé pistácie s podtóny ořechů, vanilky a cukru se sadou 10 ks rákosových tyčinek.

VLASTNOSTI DIFUZÉRU:

  • výdrž 3 - 6 měsíců (100 ml)
  • přírodní základ bez chemických aditiv
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • luxusní černé rákosové tyčinky (2 x 5 ks)
  • originální design a prémiové balení
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

449,00 Kč

JEDINEČNÁ VŮNĚ SLADKÉ PISTÁCIE

Sladká příjemná vůně pistáciového oříšku je skvělým doplňkem pro chladné večery. V kombinaci s podtóny vanilky, oříšků a cukru navozuje klid, vylepší sváteční atmosféru u stolu nebo se skvěle hodí k četbě knih nebo sledování filmů.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní tóny pistáciového oříšku, podtóny cukru, vanilky, ořechů

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ DIFUZÉRU: 3 - 6 měsíců v závislosti na použití

BALENÍ: 100 ml lahvička s difuzérem, 2 x 5 ks rákosových černých tyčinek, informační brožurka, originální designová dárková krabička

DETAILNÍ INFORMACE O DIFUZÉRU: Vyvinuli jsme vlastní řadu difuzérů s poctivým základem bez zbytečné chemie s dlouhou výdrží a přitom výrazným aroma. Naše aroma difuzéry mají přírodní základ ekologicky šetrného rozpouštědla vyrobeného z glycerinu - to se postupně odpařuje, neobsahuje zbytečné těkavé látky a nezatěžuje životní prostředí. Další součástí difuzéru je kvalitní evropská vonná esence (Francie/Německo) s certifikátem IFRA, která neobsahuje zakázané látky a není rizikem pro zdraví, jako je tomu u asijských necertifikovaných vonných esencí. Poslední složkou je kosmetický líh, který je určen pro parfémy či bytové vůně a zajistí postupné odpařování vůně.

POUŽITÍ: Tyčinkový aroma difuzér umístěte do interiéru, ideálně na místo, kde se alespoň občas hýbe vzduch. Skvělým místem pro aroma difuzér je třeba skříň nebo police. Při pohybu vzduchu se aroma příjemně šíří prostorem. Otevřete víčko a vložte rákosové tyčinky do difuzéru. Intenzitu vůně lze regulovat - čím více tyčinek do tyčinkového difuzéru vložíte, tím se bude intenzivněji odpařovat. Tyčinky otáčejte přibližně každé 3 - 10 dní, podle preference - opět platí, čím častěji otáčíte, tím bude vůně intenzivnější. V sadě najdete 2 x 5 tyčinek - tyčinky fungují přibližně 3 měsíce, pak je vyměňte, to je důvod, proč jich najdete v sadě více, abyste je mohli používat až 6 měsíců.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Způsobuje vážné podráždění očí. Zabraňte styku s kůží. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Při poškození nádobky difuzér nepoužívejte. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Hodiny na kostelní věži odbily pravé poledne. Byl to typický červencový letní den, slunce se nacházelo vysoko na obzoru a jeho paprsky spalovaly vše, na co dosáhly. Již něco přes hodinu jsme čekali na novomanžele, než si vyfotí svatební fotografie v zámeckém parku. Bylo to trochu neuctivé, protože nikdo nevěděl, jak dlouho to bude trvat a nebyl zajištěn ani pitný režim, natož občerstvení. Ve společenském oděvu se nejednalo o zrovna příjemné odpoledne.

Protože se to již nedalo vydržet a já jsem cítil, že mám dobře zaděláno na úpal i úžeh, vydal jsem se hledat toalety a alespoň trošku se osvěžit. Podle ukazatelů se měly nacházet v budově nedaleko zámku. Čím blíže jsem byl, tím více jsem slyšel veselou debatu, hudbu a řinčení příborů. Po chvilce mi to došlo, konala se tady jiná svatba, ve velkém stavení byla restaurace a tady již začala svatební hostina.

Toalety jsem snadno našel a cítil jsem se jako kdybych za sebou měl dlouhou pouť po vyprahlé poušti a nyní se dostal do civilizace. Když jsem procházel vstupní chodbou do restaurace, najednou se proti mně začal hrnout dav lidí, který se tlačil do hlavní místnosti, kde probíhala hostina. Nikdo na mě nebral ohledy a byl jsem doslova přetlačen, takže aniž bych věděl jak, byl jsem najednou uprostřed dění vskutku velké a bujaré oslavy.

Najednou jsem dostal do ruky talířek a byl jsem natlačen do fronty na dort. Přišlo mi to úsměvné, ale protože mi bylo jasné, že mám čas, nebránil jsem se. Během okamžiku mi na talířku přistál velký kus pistáciového dortu. Nádherně voněl, skvěle vypadal a nebylo mi překvapením, že i skvěle chutnal. Dort jsem snědl, posilněn a dobře naladěn jsem pomalu opustil restauraci a s úsměvem na rtech se vrátil na tu "svou" svatbu. Nikdo mě nehledal a stále se čekalo na novomanžele... Celkově celý den nestál za nic, ovšem pistáciový dort byl výborný a od té doby se tak dobrý snažím marně v cukrárnách najít...