INSPIRATION: ČERNÁ LILIE

Vyprodáno VÝPRODEJ

Výrazná a okouzlující květinová vůně s nádechem růží a fialek.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 32 - 37 hodin (+150 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • originální krabička na svíčku, brožurka
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • opětovně použitelná kvalitní sklenice
149,00 Kč 249,00 Kč

TO NEJLEPŠÍ Z KVETOUCÍCH ROSTLIN

Černá lilie je unikátní kombinací intenzivních tónů vonných rostlin. Výrazná svěží květinová vůně s podmanivými tóny růže a fialek dokáže prostoupit interiérem, a zaujmout skvělou kombinací atraktivních tónů plných energie a přírody.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní květinové vůně, svěží tóny růže a fialek, podtóny lilie, hyacintu a citrusů

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

DOBA HOŘENÍ: 32 - 37 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 40 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici, informační brožurka, originální designová krabička

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: MARK 3 INSPIRATION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem - vlastní originální designové krabičky, etikety, ale i další doprovodné materiály. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

INSPIRATION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada INSPIRATION. Jde o plnohodnotné vonné svíčky stejných vlastností, jako je naše základní řada. Svíčky jsou však v menší sklenici, nejsou vybaveny dřevěným víčkem a jsou zabaleny v naší originální krabičce pro tuto řadu v bílém vizuálu. Součástí balení nechybí naše informační brožurka. Tato řada je vhodná především pro všechny, kteří se chtějí s našimi svíčkami seznámit a vyzkoušet je a to i s ohledem na nižší pořizovací cenu.

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Slunce již bylo vysoko na nebi, venku bylo příjemně a očekávali jsme další horký letní den. Dnes jsem se oblékl slavnostně, vzal si s sebou jen papírové desky a kytici zabalenou do vlhkého ubrousku. Ten mám prý před předáním vyhodit, stejně jako papír, ve kterém se puget nachází. Byl poslední školní den a já se do školy těšil více, než kdy jindy. Předávání vysvědčení na základní škole pro mě nebylo nikdy stresující, známky jsem měl dobré a tak jsem si mohl všímat věcí, na které se nikdo z mých spolužáků nesoustředil. Má paní učitelka seřazená vysvědčení podle abecedy nebo podle lavic a pořadí, kdo jak sedí? Kdo mazal tabuli, že je tak nezvykle čistá? Kde jsou všechny květiny, které ve třídě během školního roku odolávaly našim nájezdům? Kdo dá jaký dárek paní učitelce? A co to v té třídě tak voní? Tak intenzivně, rozpoznatelně a omamně? Moje gerbery to nebyly, nebyly to ani karafiáty spolužáka vedle. Byly to růže? Ano, ty jsem cítil... Ale pak tady byla jedna tajemná ohromná kytice, zabalená v papíře - to musel být zdroj vůně, kterou nešlo ignorovat. Konečně jsem se po dlouhých minutách dočkal, spolužačka Martina rozbalila domácky zabalenou kytici a byly tam! Čerstvé, ráno utržené a přímo gigantické lilie. Přísahám, že se na nich ještě leskly kapičky rosy! Ani ta nejdražší kytice na sebe nedokázala upoutat tolik pozornosti, jako tato domácí nádhera...!

Nedávno jsem vzpomínal na školu a poslední školní den. Vzpomínka jasná a příjemná, kde dominovala intenzivní vůně čerstvých lilií spolu s růžemi a ostatními květinami, jež zaplnily paní učitelce celé umyvadlo. Vzpomínka z dětství, kdy svět vypadal jako místo plné dobrodružství, které je třeba objevit a prozkoumat. Doba plná naivních představ, ke kterým se tak rád vracím... Ať už si vzpomenete na svou první kytici, vypěstované růže nebo jen máte rádi květinové tóny, Černá lilie je přesně tou správnou volbou.