INSPIRATION: MEDOVÝ DORT

Vyprodáno VÝPRODEJ

Sladké tóny čerstvě upečeného piškotového dortu přelitého zlatavým medem.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 32 - 37 hodin (+150 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • originální krabička na svíčku, brožurka
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • opětovně použitelná kvalitní sklenice
149,00 Kč 249,00 Kč

SLADKÝ PIŠKOT PŘELITÝ MEDEM

Představte si zlatavý nadýchaný a voňavý piškot, který láká k ochutnání již z dálky a jeho omamná vůně člověka doslova hypnotizuje. Aby dort byl kompletní, zbývá jej přelít kvalitním včelím medem... Cítíte tu vůni? Tak přesně takový dezert jsme připravili. Ideální kombinace vůní v přesně zvoleném poměru pro ten nejlepší efekt.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní vůně nadýchaného piškotového korpusu a medu, podtóny karamelu, vanilky a citronu

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

DOBA HOŘENÍ: 32 - 37 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 40 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici, informační brožurka, originální designová krabička

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: MARK 3 INSPIRATION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem - vlastní originální designové krabičky, etikety, ale i další doprovodné materiály. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

INSPIRATION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada INSPIRATION. Jde o plnohodnotné vonné svíčky stejných vlastností, jako je naše základní řada. Svíčky jsou však v menší sklenici, nejsou vybaveny dřevěným víčkem a jsou zabaleny v naší originální krabičce pro tuto řadu v bílém vizuálu. Součástí balení nechybí naše informační brožurka. Tato řada je vhodná především pro všechny, kteří se chtějí s našimi svíčkami seznámit a vyzkoušet je a to i s ohledem na nižší pořizovací cenu.

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Když jsem si mohl doma zvolit, jaký narozeninový dort bych si přál, měl jsem vždy okamžitě jasno. Piškotový s marmeládou a ovocem. Dort, který bude nadýchaný, vláčný, nebude suchý, bude mít zlatavou příjemnou barvu, lehce se do něj dá zakrojit a v ústech se doslova rozplývá. Vypadá skvěle, chutná královsky, ale voní božsky. Vůně piškotového korpusu je pro mě jednou z nejkrásnějších na tomto světě. Kolikrát jsem si představoval cukrárnu, kde se pečou přesně takové vysněné dorty, lidé tam pracují pomalu, věnují se každému dortu s láskou a péčí, jako by jej dělali pro sebe, a místnost je prostoupena vůní cukru, mouky, másla a vajec. Ta sladká, podmanivá, domácí, konejšivá a nostalgická vůně...

Také máte rádi piškotový dort? Nebo jste milovníky medového dortu? Dlouho jsme hledali a zkoumali vůni, která by se takovému dezertu přiblížila. Připravili jsme přesně tak sladký dezert, na jaký v tomto příběhu vzpomínám. Sladký, domácí, nevtíravý a přitom milý. Vůně, která navodí iluzi rozpálené trouby, ze které vyndáte čerstvě upečený dort, který přelijete medem a ihned podáváte.