INSPIRATION: OVOCNÉ SMOOTHIE

Vyprodáno VÝPRODEJ

Svěží tóny sladkých třešní a zralých borůvek proložené vůní vanilky a kokosu.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 32 - 37 hodin (+150 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • originální krabička na svíčku, brožurka
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • opětovně použitelná kvalitní sklenice
149,00 Kč 249,00 Kč

ROZMIXOVALI JSME ČERSTVÉ OVOCE

Poctivé ovocné smoothie z čerstvého ovoce - to je slast pro chuťové pohárky, ale také lahodí našemu nosu. Připravili jsme ovocnou nálož, kde si vychutnáte jedinečnou svěží vůni rozmixovaných třešní, borůvek, jablka, pomeranče, ale i kokosu, vanilky a koření. Dopřejte si mix toho nejlepšího ovoce kdykoliv budete chtít.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: vyvážená výrazná vůně plná čerstvého ovoce s přidaným kořením, podtóny květin a vanilky

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

DOBA HOŘENÍ: 32 - 37 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 40 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici, informační brožurka, originální designová krabička

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: MARK 3 INSPIRATION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem - vlastní originální designové krabičky, etikety, ale i další doprovodné materiály. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

INSPIRATION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada INSPIRATION. Jde o plnohodnotné vonné svíčky stejných vlastností, jako je naše základní řada. Svíčky jsou však v menší sklenici, nejsou vybaveny dřevěným víčkem a jsou zabaleny v naší originální krabičce pro tuto řadu v bílém vizuálu. Součástí balení nechybí naše informační brožurka. Tato řada je vhodná především pro všechny, kteří se chtějí s našimi svíčkami seznámit a vyzkoušet je a to i s ohledem na nižší pořizovací cenu.

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Bylo to na přelomu tisíciletí, kdy jsem se jako malý kluk poprvé podíval s rodiči k dalekému moři. Pro mě v té době nepředstavitelný zážitek - nekonečná vodní plocha, kde jsou vlny větší než já, zvláštní živočichové, atraktivní rostliny... Byly to ale také krajiny, které jsem neznal již při samotné cestě na jih Evropy - projížděli jsme vysoké Alpy, viděli na jejich vrcholcích v létě sníh, autobus zastavoval na benzinových pumpách, kde měli (pro mě tehdy) exotické nápoje, jídlo, sladkosti; bylo zde plno lidí a já tehdy poprvé zjistil, že cestování bude mojí největší životní vášní. Když se teprve má závislost formovala, mělo na to vliv samozřejmě i jídlo a nápoje, které jsem v České republice ochutnat nemohl. Poprvé jsem se na těchto cestách setkal právě s ovocným smoothie. Tenkrát jsem nevěděl, že budeme mít jednou v ČR smoothie bary, v kuchyní smoothie makery, že to bude nápoj plný antioxidantů a superpotravin, který bude dražší než obědové menu a že se každé jaro bude polovina populace "detoxikovat a čistit". Byl to pro mě koktejl - tak jsme tomu doma říkali - prostě rozmixované ovoce se zajímavou barvou a skvělou vůní. Od té doby mám smoothie rád - ne zeleninové, zvláštně barevné či jinak extrémní, ale prostě klasické, fialové s růžovým nádechem, s vůní borůvek, třešní, jablka...

Příjemnou vůni rozmixovaného ovoce si chci připomenout často, nechce se mi ale dělat samotný nápoj - svíčka je tedy ideální řešení. Vůně čerstvého ovoce vylepšená tóny vanilky a kokosu byla jasnou volbou do kolekce MARK 3. Povedla se, zkuste ji také!