INSPIRATION: PALO SANTO

Vyprodáno VÝPRODEJ

Uklidňující vůně exotického dřeva s příjemnými podtóny kokosu a kouře.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 32 - 37 hodin (+150 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • originální krabička na svíčku, brožurka
  • netoxická luxusní vonná esence (Francie)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • opětovně použitelná kvalitní sklenice
149,00 Kč 249,00 Kč

VŮNĚ EXOTICKÝCH KRAJIN

Svaté dřevo (palo santo) již od nepaměti slouží pro meditační účely, relaxaci a jsou mu přisuzovány magické, léčivé až spirituální účinky. Tato intenzivní uklidňující vůně se skvěle hodí jako prostředek k nalezení klidu a harmonie. Palo santo je vůní kadidla, vykuřovadel a vonných tyčinek - kombinuje vůně dřeva, kouře a najdete zde náznak kokosu a zemitých tónů.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně kadidla a vonných tyčinek, zemité intenzivní tóny; podtóny kouře, kokosu a dřeva

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

DOBA HOŘENÍ: 32 - 37 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 40 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici, informační brožurka, originální designová krabička

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: MARK 3 INSPIRATION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem - vlastní originální designové krabičky, etikety, ale i další doprovodné materiály. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

INSPIRATION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada INSPIRATION. Jde o plnohodnotné vonné svíčky stejných vlastností, jako je naše základní řada. Svíčky jsou však v menší sklenici, nejsou vybaveny dřevěným víčkem a jsou zabaleny v naší originální krabičce pro tuto řadu v bílém vizuálu. Součástí balení nechybí naše informační brožurka. Tato řada je vhodná především pro všechny, kteří se chtějí s našimi svíčkami seznámit a vyzkoušet je a to i s ohledem na nižší pořizovací cenu.

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Celé dětství a dospívání jsem bydlel v klasickém panelovém domě. Nebyl nijak velký a nebyly tam desítky bytů, přesto zde fungovalo všechno tak, jak v takovém paneláku fungovat má a dovedete si živě představit. Divní sousedé, hluční sousedé, sousedé staří, mladí, svobodní, vdovy, vdovci...prostě život ve všech svých formách a podobách. Vždycky mě fascinovala vůně každého bytu. Někdy šlo skutečně o vůni, jindy o nepříjemný zápach. Všimli jste si ale, že každá domácnost voní skutečně jinak? Že je to unikátní identifikátor, něco jako otisk prstu? Někde za to mohou domácí mazlíčci, jinde je moc květin, někdo hodně kouří a jiný zase často vaří zelí... Víte ale, jak to voní u uživatele vonných tyčinek? Je to úplně něco jiného. Stačí otevřít dveře a do chodby proudí vzduch plný vůní exotického dřeva, koření, zajímavých exotických tónů, vůně evokující daleké země a jiné světy. Přesně takový jeden byt jsme v panelovém domě měli. Bydlela tam starší paní, oblékala se (samozřejmě dle soudu ostatních) výstředně a byla "divná". Alespoň to všichni říkali. My jako děti jsme měli mnoho teorií, jak to v bytě vypadá, odkud paní je a jestli komunikuje třeba s duchy zesnulých lidí... Paní jsem však nikdy více nepoznal a v současné době v bytě dávno nebydlí, do samotného bytu jsem se také fyzicky nepodíval, ale tu zajímavou, exotickou a tajuplnou vůni nezapomenu nikdy a určitě si ji ten průměrný panelákový byt pamatuje doteď...

Vonné tyčinky, ale také vonné františky, kadidlo či pálení exotického dřeva. To vše je fascinující a inspirující prvek, který kombinuje sílu ohně, tajemnou atmosféru kouře a silné omamné vůně. Palo santo je mixem přesně těchto vůní, takže pokud je máte rádi, tato svíčka si vás získá. Je ideální pro odpočinek, meditaci, relaxaci a rozjímání.