ORIGINAL: JAMAJSKÝ RUM VOSK

Příjemná hřejivá vůně karibského rumu se sladkým dotykem podtónů vanilky v sadě 6 kusů kostiček vonného vosku do aromalampy.

VLASTNOSTI VOSKU:

  • 6 kostiček v sadě
  • balení vydrží až 100 hodin dle způsobu použití
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • 100 % sójový vosk bez chemie a aditiv
  • originální design a prémiové balení s bavlněným pytlíčkem
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

199,00 Kč

VŮNĚ KARIBIKU

Příjemná hřejivá vůně karibského rumu v sobě ukrývá vůni alkoholu s podtóny karamelu, vanilky, dubu a to vše podkresleno lehkým kouřovým aroma. Originální vůně navozuje atmosféru exoticky a dovolenkových dnů pod karibským sluncem.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně rumu a alkoholu; podtóny vanilky, dubu, kouře a karamelu

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ VOSKU: až 150 hodin v závislosti na použití

BALENÍ: 6 kostiček o celkové hmotnosti cca 100 gramů, informační brožurka, originální designová dárková krabička, látkový pytlíček s logem

DETAILNÍ INFORMACE O VONNÉM VOSKU: V rámci naší kolekce ORIGINAL jsme vytvořili intenzivní kvalitní vonné vosky do aromalampy. Jsou vyrobeny ze 100 % vegan sójového vosku, bez přídavku barviv, chemie a aditiv. Součástí jsou pouze kvalitní evropské certifikované vonné esence, které jsou zárukou kvality, intenzivního aroma a zdravotní nezávadnosti. Vonné vosky jsou dodávány v balení po 6 kusech (kostičky), kdy 1 kostička je ideální pro použití do aroma lampy. Pokud by byla na Vás vůně příliš intenzivní, rozpulte kostičku a začněte tak s 1/2 polovinou původní dávky. Vonný vosk se postupně odpařuje a provoní intenzivně interiér. Lze použít do elektrické i klasické aroma lampy na čajovou svíčku.

POUŽITÍ: Vyjměte z krabičky vonný vosk a vložte 1 kostičku do misky v aroma lampě. Nechte vosk rozpustit a postupně odpařovat. Vosk lze rozdělit na menší části a dávkovat tak intenzitu a prodloužit si tak i dobu použití. Pokud již používání chcete ukončit, vypněte/zhasněte aroma lampu a nechte vosk ztuhnout. Lze jej vyjmout či nechat v aroma lampě pro opětovné použití. Po odpaření vosku lze přidat další kostičku či vosk postupně doplňovat.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Zabraňte styku s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Po dotyku s kůží si opláchněte ruce tekoucí vodou s mýdlem. Nepřidávejte do vody! Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Den v Karibiku je docela krátký, oproti našim dlouhým letním dnům je na to třeba myslet. Den a noc zde trvají přibližně 12 hodin a po celý rok je to stejné. Kdy jsme se toho dne ráno vzbudili, měli jsme nabitý program. Byla to moje první návštěva Karibiku a tak jsem si přál vidět cukrovou třtinu, ale i celý proces výroby a zrání karibského rumu. Vždycky mě to zajímalo a nyní jsem měl skutečně příležitost vidět vše na vlastní oči.

Cestování bylo snadné, protože před námi byl slunečný den bez srážek, na vysokou vlhkost vzduchu jsme si již zvykli a tak jsme byli příjemně naladění na výlet. Po necelé hodince cesty jsme dorazili na místo. Jednalo se o tradiční palírnu, která měla dlouhou historii a značné úspěchy i mimo svůj region. Tato velká firma si areál rozdělila na dvě části, jedna sloužila jako muzeum a druhá byla moderní továrnou, kde se vyráběl rum ve velkém a kam jsme se podívat mohli jen částečně.

Exkurze začínala na polích s cukrovou třtinou, kde jsme se dozvěděli řadu detailů o pěstování, skladování a nástrahách, které při sklizni mohou nastat. Nejzajímavější částí pro mě nebyla ani tak výroba, destilace či stáčení, ale těšil jsem se na skladování a zrání rumu. Věděl jsem, že zde vzniká typická vůně i chuť tradičního karibského rumu. Nebyl jsem zklamaný. Vstoupili jsme do velkého skladu, kde se v dubových sudech nacházel rum v různém stáří. Prostor byl přímo nasycený vůní a aroma alkoholu, což je neopakovatelný zážitek. Přestože nejsem velkým příznivcem alkoholu, toto byl tak silný a příjemný zážitek na moje čichové smysly, že si jej rád kdykoliv připomenu..