ORIGINAL: OVOCNÝ KOKTEJL VOSK

Svěží ovocná vůně kombinující to nejlepší z třešní, borůvek a dalšího ovoce spolu s lehkými podtóny koření a vanilky v sadě 6 kusů kostiček vonného vosku do aromalampy.

VLASTNOSTI VOSKU:

  • 6 kostiček v sadě
  • balení vydrží až 100 hodin dle způsobu použití
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • 100 % sójový vosk bez chemie a aditiv
  • originální design a prémiové balení s bavlněným pytlíčkem
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

199,00 Kč

ROZMIXOVALI JSME ČERSTVÉ OVOCE

Vylepšený poctivý ovocný koktejl z čerstvého ovoce si zamilujete pro intenzivní velice atraktivní kombinaci vůní. Připravili jsme ovocnou nálož, kde si vychutnáte jedinečnou svěží vůni rozmixovaných třešní, borůvek, jablka, pomeranče, ale vanilky a koření. Oblíbená lehká svěží ovocná vůně je opět tady.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: vyvážená výrazná vůně plná čerstvého ovoce s přidaným kořením, podtóny květin a vanilky

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ VOSKU: až 150 hodin v závislosti na použití

BALENÍ: 6 kostiček o celkové hmotnosti cca 100 gramů, informační brožurka, originální designová dárková krabička, látkový pytlíček s logem

DETAILNÍ INFORMACE O VONNÉM VOSKU: V rámci naší kolekce ORIGINAL jsme vytvořili intenzivní kvalitní vonné vosky do aromalampy. Jsou vyrobeny ze 100 % vegan sójového vosku, bez přídavku barviv, chemie a aditiv. Součástí jsou pouze kvalitní evropské certifikované vonné esence, které jsou zárukou kvality, intenzivního aroma a zdravotní nezávadnosti. Vonné vosky jsou dodávány v balení po 6 kusech (kostičky), kdy 1 kostička je ideální pro použití do aroma lampy. Pokud by byla na Vás vůně příliš intenzivní, rozpulte kostičku a začněte tak s 1/2 polovinou původní dávky. Vonný vosk se postupně odpařuje a provoní intenzivně interiér. Lze použít do elektrické i klasické aroma lampy na čajovou svíčku.

POUŽITÍ: Vyjměte z krabičky vonný vosk a vložte 1 kostičku do misky v aroma lampě. Nechte vosk rozpustit a postupně odpařovat. Vosk lze rozdělit na menší části a dávkovat tak intenzitu a prodloužit si tak i dobu použití. Pokud již používání chcete ukončit, vypněte/zhasněte aroma lampu a nechte vosk ztuhnout. Lze jej vyjmout či nechat v aroma lampě pro opětovné použití. Po odpaření vosku lze přidat další kostičku či vosk postupně doplňovat.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Zabraňte styku s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Po dotyku s kůží si opláchněte ruce tekoucí vodou s mýdlem. Nepřidávejte do vody! Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Bylo to na přelomu tisíciletí, kdy jsem se jako malý kluk poprvé podíval s rodiči k dalekému moři. Pro mě v té době nepředstavitelný zážitek - nekonečná vodní plocha, kde jsou vlny větší než já, zvláštní živočichové, atraktivní rostliny... Byly to ale také krajiny, které jsem neznal již při samotné cestě na jih Evropy - projížděli jsme vysoké Alpy, viděli na jejich vrcholcích v létě sníh, autobus zastavoval na benzinových pumpách, kde měli (pro mě tehdy) exotické nápoje, jídlo, sladkosti; bylo zde plno lidí a já tehdy poprvé zjistil, že cestování bude mojí největší životní vášní.

Když se teprve má závislost formovala, mělo na to vliv samozřejmě i jídlo a nápoje, které jsem v České republice ochutnat nemohl. Poprvé jsem se na těchto cestách setkal právě s ovocným smoothie. Tenkrát jsem nevěděl, že budeme mít jednou v ČR smoothie bary, v kuchyní smoothie makery, že to bude nápoj plný antioxidantů a superpotravin, který bude dražší než obědové menu a že se každé jaro bude polovina populace "detoxikovat a čistit". Byl to pro mě koktejl - tak jsme tomu doma říkali - prostě rozmixované ovoce se zajímavou barvou a skvělou vůní. Od té doby mám smoothie rád - ne zeleninové, zvláštně barevné či jinak extrémní, ale prostě klasické, fialové s růžovým nádechem, s vůní borůvek, třešní, jablka...

Příjemnou vůni rozmixovaného ovoce si chci připomenout často, nechce se mi ale dělat samotný nápoj. Proto je tu svíčka, difuzér či vonný vosk, aby bylo možné si ji připomenout kdykoliv. Povedla se, zkuste ji také!