ORIGINAL: TEAKWOOD & MAHAGON VOSK

Luxusní uklidňující dřevitá vůně mahagonu a týkového dřeva v sadě 6 kusů kostiček vonného vosku do aromalampy.

VLASTNOSTI VOSKU:

  • 6 kostiček v sadě
  • balení vydrží až 100 hodin dle způsobu použití
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • 100 % sójový vosk bez chemie a aditiv
  • originální design a prémiové balení s bavlněným pytlíčkem
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

199,00 Kč

LUXUSNÍ VŮNĚ EXOTICKÉHO DŘEVA

Týkové dřevo a mahagon se řadí mezi vzácné exotické dřeviny, které jsou atraktivní nejen svým vzhledem, ale i intenzivní zajímavou vůní. Kombinací obou těchto dřevin vznikla velice originální luxusní vůně, která okouzlí všechny příznivce intenzivních dřevitých tónů. Evokuje vzpomínky na staré časy a navozuje pocit "tepla domova".

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně týkového dřeva a mahagonu, podtóny dubu a svatého dřeva (palo santo)

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ VOSKU: až 150 hodin v závislosti na použití

BALENÍ: 6 kostiček o celkové hmotnosti cca 100 gramů, informační brožurka, originální designová dárková krabička, látkový pytlíček s logem

DETAILNÍ INFORMACE O VONNÉM VOSKU: V rámci naší kolekce ORIGINAL jsme vytvořili intenzivní kvalitní vonné vosky do aromalampy. Jsou vyrobeny ze 100 % vegan sójového vosku, bez přídavku barviv, chemie a aditiv. Součástí jsou pouze kvalitní evropské certifikované vonné esence, které jsou zárukou kvality, intenzivního aroma a zdravotní nezávadnosti. Vonné vosky jsou dodávány v balení po 6 kusech (kostičky), kdy 1 kostička je ideální pro použití do aroma lampy. Pokud by byla na Vás vůně příliš intenzivní, rozpulte kostičku a začněte tak s 1/2 polovinou původní dávky. Vonný vosk se postupně odpařuje a provoní intenzivně interiér. Lze použít do elektrické i klasické aroma lampy na čajovou svíčku.

POUŽITÍ: Vyjměte z krabičky vonný vosk a vložte 1 kostičku do misky v aroma lampě. Nechte vosk rozpustit a postupně odpařovat. Vosk lze rozdělit na menší části a dávkovat tak intenzitu a prodloužit si tak i dobu použití. Pokud již používání chcete ukončit, vypněte/zhasněte aroma lampu a nechte vosk ztuhnout. Lze jej vyjmout či nechat v aroma lampě pro opětovné použití. Po odpaření vosku lze přidat další kostičku či vosk postupně doplňovat.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Zabraňte styku s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Po dotyku s kůží si opláchněte ruce tekoucí vodou s mýdlem. Nepřidávejte do vody! Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Slunce jakoby se dnes rozhodlo, že zůstane schované za závojem mlhy den měl tak kvůli tomu šedý nádech. Šeď oblohy narušovaly pouze barvy zástavby a oranžové, spíš již hnědé listí povalující se všude na zemi. Byl pozdní podzim a sychravé chladné počasí prostupovalo oblečením spěchajících lidí kolem. Byl to obyčejný všední pracovní den v tepající metropoli, jakou Londýn je.

Mám rád ten pocit, kdy si uvědomím, že nemusím dnes nikam spěchat. Měl jsem volno a na programu bylo Přírodopisné muzeum v Londýně, které je jedinečné nejen svou nádhernou architekturou, ale především svými exponáty. Majestátná budova se tyčí do výšky, ale je tak zvláštně rozložená i do stran, až na člověka dýchne taková atmosféra a pocit nicotnosti. Kromě toho i uvnitř se nachází exponáty, které svou velikostí a stářím zpochybňují jeden lidský život...

Procházel jsem se expozicemi, které jsou takřka nekonečné a je zde tolik informací a lidského vědění, že není možné to vše za jeden den návštěvy absorbovat. V tom mě zaujaly jedny dveře, které vedly do nenápadně osvětlené místnosti. Již z dálky jsem poznal, že je tam mnoho starožitného nábytku, ale místnost byla prázdná. Nejistě jsem vykročil a vstoupil do prostoru s vysokými stropy. Skutečně se zde nikdo nenacházel, jen v dáli byl slyšet hlasitý rozhovor nějakých španělských návštěvníků. V rohu místnosti mě zaujala souprava starého nábytku, který jsem nedokázal zařadit do žádné historické éry. Ani popisky zde nebyly, kladl jsem si tak otázku, zda je to vůbec prostor pro návštěvníky?

Nábytek vypadal jako z nějakého filmu, byl lesklý, zdoben občasným uměleckým vyřezáváním, ale především nádherně voněl. Vůně starého exotického dřeva, toho, které pamatuje generace lidí a bylo svědkem řady lidských osudů. Měl jsem pocit, jakoby se zastavil čas. Jak jsem si prohlížel exponáty, najednou jsem cítil lehký průvan a chlad. Odkud se to vzalo? Šlo to směrem k té skříni. Jakoby mě lákala, abych se k ní přiblížil a otevřel ji. Úplně jsem vnímal ty staré časy a představoval si, kde asi stála. Pomalu jsem se ke skříni blížil, všímal si dříve skrytých detailů, lehce poškozených dveří, průvan jakoby sílil a chlad mi procházel okolo rukou a krku... V tom se s hlasitým křikem do místnosti nahrnula španělská skupinka a vše se vrátilo do starých kolejí. Byl to jen pocit, nebo to bylo opravdové...? Kdo ví, vůni připomínající mi tento zážitek si ale díky tomu můžete vyzkoušet nyní i vy sami, aniž byste do Londýna museli. :-)