VISION: VÁNOCE

Loňský rok jste si zamilovali vůni vánočního punče. Letos jsme recepturu nejen vylepšili, ale užít si ji můžete v luxusní 2 knotové VISION verzi!

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 45 hodin (+385 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • kvalitní 2 bavlněné knoty s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design se zářícím efektem
  • kvalitní sklenice, lze po vypálení používat jako svícen
499,00 Kč

VESELÉ VÁNOCE S NAŠÍ SVÍČKOU

To nejkrásnější období v roce si můžete užít s naší exkluzivní vánoční svíčkou! Užijte si poloprůsvitnou etiketu, skrze kterou prostupuje světlo a motiv krásně září, ale především intenzivní vůní vánočního punče. Přejeme vám krásný advent a ty nejhezčí Vánoce v kruhu nejbližších, kdy vám budeme rádi dělat společnost skrze naši prémiovou svíčku!

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní výrazná vůně vánočního punče; podtóny skořice, badyánu a hřebíčku

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná intenzivní vůně díky 2 knotům, vhodná do středně velkých místností a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 45 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko, bavlněný sáček

VERZE: MARK 3 VISION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

VISION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada VISION. Tyto 2 knotové svíčky kombinují vlastnosti svícnu a vonné svíčky. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní vůně. Řada VISION přináší atraktivní motivy a vůně, které si drží vysokou kvalitu použitých komponent, ale lákají také na jedinečné sezónní designové motivy. Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo/Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Nejkrásnější období v roce - to je advent a Vánoce. Pokud si já vzpomenu na tuto část roku, je to pro mne vzpomínka plná hřejivého světla, plamínku svíček, ale také nádherných vůní. Vůně hřebíčku, skořice, badyánu, sušeného ovoce, ale také je vánoční punč na vánočních trzích. Každý z nás má Vánoce spojené s vlastními vzpomínkami a pro většinu lidí je to skutečně nejkrásnější období v roce.

Vždycky jsem si zpříjemňoval advent svíčkami, ať už to byly ty na adventním věnci, nebo svíčky vonné či na svátečním stole. Rozhodl jsem se tak připravit 2 knotovou svíčku, která bude spojovat příjemný sváteční vzhled, bude mít právě 2 knoty pro skvělý efekt, ale nabídne i intenzivní vánoční vůni. Pro letošní rok je to vůně vánočního punče.

Jakožto majitel a zakladatel J&P CANDLES vám tímto děkuji za celoroční přízeň a ze srdce vám přeji krásné svátky ve společnosti nejbližších! Ať máte i letos na co vzpomínat a nejlépe ve společnosti našich produktů!

S láskou a srdečně

Jaroslav Pšeničný