VISION: KRKONOŠE

Originální vůně zeleného mechu a lišejníku navodí atmosféru našich nejvyšších hor.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 45 hodin (+385 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • kvalitní 2 bavlněné knoty s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design se zářícím efektem
  • kvalitní sklenice, lze po vypálení používat jako svícen
499,00 Kč

SÍLA A ENERGIE HOR

Intenzivní vůně zeleného mechu a lišejníku odkazuje na naše nejvyšší hory Krkonoše. Vůně připomínající panenskou přírodu bičovanou přírodními živly a počasím s unikátní zářící etiketou s motivem svahů hor.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní svěží vůně zeleného mechu, lehké podtóny lišejníku, borovice a tekoucí vody

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná intenzivní vůně díky 2 knotům, vhodná do středně velkých místností a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 45 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko (bez krabičky)

VERZE: MARK 3 VISION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

VISION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada VISION. Tyto 2 knotové svíčky kombinují vlastnosti svícnu a vonné svíčky. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní vůně. Řada VISION přináší atraktivní motivy a vůně, které si drží vysokou kvalitu použitých komponent, ale lákají také na jedinečné sezónní designové motivy. Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo/Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Naše nejvyšší hory nedosahují takových výšin, jako například Vysoké Tatry nebo rakouské Alpy. Ale rozhodně jim to neubírá nic na jejich atraktivitě. Moje první návštěva Krkonoš mi zůstala v hlavě natolik silně, že byla inspirací právě pro tuto svíčku.

Je tomu již mnoho let, kdy jsem se vydal na výšlap na Sněžku. Pěkně pěšky tam i zpět, žádná lanovka. Bylo to spontánní výlet uprostřed pracovního týden, což mělo své výhody. Krkonoše byly prázdné. Přelom dubna a května byl ideální v tom, že se horská příroda již probouzela, zároveň v nejvyšších partiích zůstával sníh. Bylo ale teplo, svítilo sluníčko a vše do sebe krásně zapadalo. Pamatuji si na klid a ticho, vůni lesa, mechu, lišejníku, jarních rostlin, teplot sluníčka, ale i chlad od sněhu, který svítil do okolí. První setkání s Krkonošemi proběhlo dobře a právě to bylo inspirací pro vůni této svíčky.

Zažil jsem také Krkonoše divoké, surové, chladné a počasí nepřívětivé. I v tuto dobu byly hory krásné a člověk si uvědomí, jak malý oproti nim je. Toto počasí bylo inspirací pro vzhled svíčky - tedy symbol proměnlivosti a síly živlů. Až si budete tuto svíčku užívat, myslete na tyto hory a přírodu. Je silná, ale mnohdy velice náchylná na lidskou činnost a při pohybu (nejen) na horách se chovejme tak, aby po nás zůstalo co nejméně negativních stop.