BLOG

Od září 2023 pod záštitou značky J&P CANDLES® vychází nový podcast CANDLECAST. Jde o první podcast svého druhu v České republice, který se plně věnuje vonným svíčkám, bytovým vůním a novinkám v tomto oboru!

Možná je to malý krok pro naše zákazníky, ale velký skok pro nás! Značka J&P CANDLES® je nyní pod právní ochranou. Přestože tato změna nemá přímý vliv na naše produkty, je to významný krok především pro udržení našeho know-how a zabránění kopírování produktů či nelegálnímu parazitování na naší značce.

Svíčková sezóna je v plném proudu - kdy jindy si zapálit voňavou svíčku, užít si mihotající se plamínek a vychutnat si příjemné vůně, než na podzim. Dny se krátí a noc si ukusuje stále větší podíl pro sebe. A tak jsme si připravili řadu novinek, ale i možností, kde se můžeme osobně potkat! Stavíte se?

Konec prázdnin je již na dohled, stejně tak ale vyhlížíme hlavní "svíčkovou sezónu" tohoto roku, která postupně začne v září a končí přibližně v lednu. I tento rok nabízíme své výrobní kapacity pro výrobu produktů podle specifických přání zákazníků. Jaké novinky jsou letos k dispozici a co vše můžeme nabídnout?

Léto je již takřka v plném proudu a tak jsme si připravili řadu letních novinek. Některé z nich jsou pouze limitované edice, tedy neváhejte dlouho, než se vyprodají. Novinek je celá řada, pojďme se na ně podívat tedy postupně.

Často se na osobních setkáních ptáte, jak projekt J&P CANDLES vzniknul, kdo za ním stojí, jaká je jeho myšlenka a hodnoty. Pokud se chcete dozvědět některé detaily a zákulisí, na webu LUXUS.CZ si můžete rozhovor právě o našem projektu přímo s majitelem J&P CANDLES.

Jaro je již v plném proudu a my jsme si pro vás připravili řadu novinek. Konkrétně jmenujme velikonoční svíčky a to jak 2 knotovou řady VISION, tak i menší velikonoční speciál řady HOME. Nebudou chybět ale ani úplné novinky, jako jsou vonné difuzéry nebo vonné vosky do aromalampy či letní svíčky ven na terasu a balkon.

Jsme velice rádi, že se nám naše ručně dělané svíčky líbí. Často se ptáte na možnosti prodloužení životnosti vonných svíček, stejně jako nám napsala Mirka na Instagramu.

Snažíme se neustále posouvat dál. Po úspěšné řadě MARK 1 jsme se snažili vyslyšet jak zpětnou vazbu od zákazníků, tak jsme hledali i cesty, jak naše svíčky vylepšit a nabídnout tak ještě lepší produkt. Verze MARK 2 se snaží kombinovat to nejlepší z předchozí řady, ale také být zajímavější a atraktivnější.