SPOLUPRÁCE

Sójový vosk před roztavením.
Sójový vosk před roztavením.

Máte svůj obchůdek, kde byste rádi prodávali naše svíčky? Hledáte českého výrobce svíček, ale produkty chcete mít pod svým vlastním brandem? Jsme otevření každé zajímavé spolupráci.

Velice rádi spolupracujeme s obchůdky, které nabízejí české výrobky. Pokud takový obchůdek provozujete (kamenný či e-shop), ozvěte se nám a určitě najdeme vhodné možnosti vzájemné spolupráce.

Chtěli byste svým zaměstnancům zajistit originální dárek? Rádi byste pro svou firmu nebo zákazníka voňavou svíčku? Obraťte se na nás! Jsme schopni vyrobit různé velikosti, parfemace, barevné varianty a to včetně balení do Vašich obalů či použití vybraných etiket.

Ať už byste měli zájem o odběr 10 kusů nebo výrobu 1000 kusů, rádi s Vámi probereme konkrétní možnosti. Využijte prosím formulář níže. Děkujeme!


RÁDI VÁM VYROBÍME

Umíme vyrobit vonné svíčky přírodní i se syntetickou vůní, barvené i naturální všech barev a velikostí podle potřeb zákazníka.

SVÍČKY

Připravujeme vonné difuzéry s ratanovými tyčinkami do libovolných nádob a balení. Přírodní i syntetické vůně dle potřeby.

DIFUZÉRY

Vonné vosky do aromalamp připravíme dle libovolného přání - tvaru, vůně, barvy i intenzity. Produkt kompletně zabalíme.

VONNÉ VOSKY


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Těšíme se na vaši zprávu a případnou spolupráci!