LETNÍ NOVINKY JSOU TADY!

11.06.2022

Léto je již takřka v plném proudu a tak jsme si připravili řadu letních novinek. Některé z nich jsou pouze limitované edice, tedy neváhejte dlouho, než se vyprodají. Novinek je celá řada, pojďme se na ně podívat tedy postupně.

VONNÉ SVÍČKY ŘADY HOME

První letní novinkou je nová vůně MOJITO. Atraktivní vůně vychází z oblíbeného letního koktejlu, který si řada z nás dopřává ať už doma nebo na dovolené. Intenzivní lehká svěží vůně se perfektně hodí do teplého počasí, skvěle prostoupí interiér a atraktivní etiketa přímo evokuje dovolenkovou atmosféru. MOJITO jsme poprvé uvedli na letním DYZAJN MARKETU v Praze, kde se okamžitě tato vůně stala hitem!

Máte-li rádi tradiční letní ovocné vůně, připravili jsme pro letošní léto vůni TŘEŠEŇ. Lehká ovocná vůně inspirována zralými třešněmi je tím pravým pro dovolenkovou a letní atmosféru. Kromě svěžích tónů třešní ucítíte i podtóny citrusů a višní. Vůně je středně intenzivní, příjemně nerušivá a hodí se skvěle pro letní lenošení u televize, stejně tak jako doplněk při čtení na terase či balkoně.

Nová řada ORGANIC - 100 % přírodní svíčky!
Nová řada ORGANIC - 100 % přírodní svíčky!

NOVÁ ŘADA VILLAGE

Přáli jste si intenzivní vůni, dlouhou výdrž a atraktivní vzhled ideálně s použitím ven. Všechna tato přání jsou splněna v nové řadě VILLAGE. Vonné svíčky v moderní skleněné nádobě se skleněným víčkem s těsněním mohou zůstat i venku na dešti, protože víčko vodu ke svíčce nepustí. Silný knot a dlouhá výdrž spolu s vysokou intenzitou vonných esencí se hodí jak do velkých místností či pro milovníky výrazných vůní, ale jsou skvělé i pro použití na terase, balkoně nebo lodžii.

LEVANDULOVÁ FARMA je první novinkou z nové řady, která vychází z tradiční vůně levandulových polí ve francouzském Provence. Intenzivní a skutečně velice atraktivní vůně kvetoucích levandulí okouzlí každého milovníka této oblíbené byliny. Silný knot zajišťuje nejen dobré hoření, ale také dobré odpařování vonné esence, která se krásně a rychle rozvine okolím.

Druhou novinkou z řady VILLAGE je BROSKVOVÝ SAD. Oblíbená vůně zralých sladkých broskví je ideální pro milovníky tohoto šťavnatého sladkého ovoce. Vůně vychází ze šťávy tohoto ovoce, jako podtóny lze cítit nektarinku a meruňku.

100 % PŘÍRODNÍ ŘADA ORGANIC

Letošní jaro jsme skutečně nelenili a připravovali pro vás další novou řadu, kterou je 100 % přírodní řada ORGANIC. Svíčky snadno poznáte, protože jsou v prémiových zelených sklenicích, které při hoření září příjemnou zelenou barvou. Vonné svíčky jsou ze 100 % sójového vosku nejvyšší kvality, bez jakékoliv chemie, aditiv a barviv. Do vosku přidáváme 100 % přírodní esenciální oleje, které příjemně vosk ovoní a v některých případech i obarví, protože některé oleje mají i barvu suroviny, ze které jsou vyrobeny. Absolutní dotek přírody v naší ručně dělané svíčce, která je opět CO2 neutrální.

Na úvod máme dostupné vůní EUKALYPTUS a MANDARINKA. EUKALYPTUS je výrazná osvěžující vůně, která se skvěle hodí i pro atomaterapii. Nejvíc si tuto vůni užijete například při odpočinku, četbě, relaxaci ve vaně, ale díky intenzitě se hodí i na ven.

Druhou varinatou je vůně MANDARINKY. Ta je atraktivní i svou oranžovou barvou, kterou má právě esenciální olej z tohoto ovoce. Příjemná lehce nakyslá lehká ovocná vůně je ideální pro všechny příznivce méně invazivních vůní. Hodí se pro večerní relaxaci nebo ovonění místnosti před spaním.

DIFUZÉRY A VONNÉ VOSKY

Aby novinek nebylo málo, máme konečně v prodeji i vlastní vonné difuzéry a vonné vosky do aromalamp. Ty jste již mohli vidět na prodejních akcích, kterých jsme se účastnili. Podrobné informace přineseme v dalším článku.