NOVÁ VERZE SVÍČEK MARK 2! V ČEM JSOU LEPŠÍ?

04.03.2021

Snažíme se neustále posouvat dál. Po úspěšné řadě MARK 1 jsme se snažili vyslyšet jak zpětnou vazbu od zákazníků, tak jsme hledali i cesty, jak naše svíčky vylepšit a nabídnout tak ještě lepší produkt. Verze MARK 2 se snaží kombinovat to nejlepší z předchozí řady, ale také být zajímavější a atraktivnější.

ZMĚNA DESIGNU A SKLENIC

Naší nosnou myšlenkou je minimalismus. Minimální použití obalového materiálu, minimum odpadu, nepoužíváme k balení plasty a chceme, abychom byli k planetě co nejvíc šetrní. Jak tyto myšlenky souvisí s designem? Více, než by mohlo být na první pohled zřejmé.

Pro svíčky J&P CANDLES jsme vybrali nový druh sklenic. Jsou bytelnější, mají ploché silné dno, jsou z kvalitního skla a podle nás vypadají skvěle. Mají také větší objem a svíčka déle hoří. Se svíčkami se dobře manipuluje, zesílené dno chrání před poškozením ploch pod svíčkou (žár) a především je možná jeho recyklace. Nevyhazujte sklenice, ale po vyjmutí vosku je dál použijte. Můžete nám je také vrátit a my je opět použijeme, na oplátku pro vás se vám odměníme zajímavou slevou na další nákup.

Chtěli jsme se také zbavit kovových víček. Podle zpětné vazby od našich zákazníků končila obvykle v koši. Nově používáme tenká dřevěná víčka s logem J&P CANDLES, které má hned několik funkcí. Především chrání svíčku, aby z ní nevyprchaly vonné esence a nepoškodil se vosk. Víčko také slouží jako podložka pod svíčku při jejím zapálení, kombinace skla a dřeva vypadá skvěle. Slouží také jako designový doplněk. Používáme tenká dřevěná víčka, aby nedocházelo ke zbytečnému plýtvání s materiálem.

Poslední výraznou změnou je také použití nových etiket s novým designem. Snažili jsme se udělat přehlednou, jednoduchou a nerušivou etiketu, která bude dobře vypadat a nebude nijak rušit při používání svíčky. Co myslíte, povedlo se nám to? Také se můžete etiket snadněji zbavit - ponořte skleničku do horké vody a nechte pár desítek minut odmočit. Etiketa se sama sloupne.

LEPŠÍ VOSK, KNOTY A VŮNĚ

Design a vzhled svíčky jsou důležité aspekty, ale aby svíčka plnila své základní funkce, je vosk spolu s dalšími komponenty to nejdůležitější. Používáme prvotřídní 100 % vegan sójový vosk, který nově umožňuje vstřebání většího podílu vonné složky. K čemu je to v praxi dobré? Můžeme vyrábět i mnohem silnější a výraznější vůně bez ohledu na vliv hoření svíčky. Pokud máte rádi silnější vůně, mysleli jsme přesně na vás.

Vonná svíčka také stojí na kvalitních vonných esencích. V současné době používáme francouzské nebo německé vonné esence - jsou to kvalitní produkty, které splňují přísné evropské požadavky na kvalitu, bezpečnost a zdraví, zároveň jde o osvědčené výrobce se zajímavým sortimentem. Cena esencí je sice vyšší, ale kvalita za to rozhodně stojí.

Aby svíčka mohla dobře hořet, potřebuje skutečně kvalitní knot. Obecně doporučujeme knoty zkracovat, ale při použití těch nejkvalitnějších knotů to není v praxi nutné a odhořívá průběžně sám. Volíme evropské výrobce, protože je zde opět jasný a certifikovaný původ s důrazem na nejvyšší kvalitu. Mnozí výrobci volí knoty z Číny nebo Asie - zde není jisté složení knotů, tvoří různé bambulky, ocásky, kouří a produkují saze. To není známka kvality a mohou být i zdraví škodlivé.

NOVINKY A CO PŘIPRAVUJEME

V zimní sezóně jsme přišli s uvedením řady MARK 2, která je skutečně velkou změnou a pokrokem. Na jarní sezónu připravujeme atraktivní svěží vůně a chceme připravit také zajímavou nabídku na léto. Svíčky sice většina zákazníků pořizuje především na podzim a v zimě do interiéru, ale rádi bychom přišli s nabídkou vůní, které budou určeny na balkony, terasy, k posezení kdekoliv venku a je jedno, jestli si svíčku vezmete na dovolenou v Česku nebo k moři.

Začali jsme také nabízet čistě sójovou svíčku natur bez aditiv, parfemace - čistě jen vosk a knot. Byl o to zájem od řady našich zákazníků a do budoucna přemýšlíme o prodeji různých velikostí a gramáže. Také nabízíme výrobu na zakázku a to libovolný počet kusů. Pokud byste rádi dárek pro své přátele, rodinu, kolegy ve firmě nebo byste rádi svíčku nabídli svým obchodním partnerům, rádi vám budeme nápomocní a můžete se na nás s důvěrou obrátit. Plánujeme také nabídnout prodej určité formy předplatného, kdy bychom vám po určené období zaslali vždy novou zajímavou vonnou svíčku za zvýhodněných cenových podmínek.