POSLECHNĚTE SI NOVÝ PODCAST "CANDLECAST"

17.09.2023

Od září 2023 pod záštitou značky J&P CANDLES® vychází nový podcast CANDLECAST. Jde o první podcast svého druhu v České republice, který se plně věnuje vonným svíčkám, bytovým vůním a novinkám v tomto oboru!

PRVNÍ EPIZODA CANDLECAST

Úvodní epizoda vyšla 3. září 2023 a najdete ji na všech hlavních podcastových platformách, jako je Google Podcasts, Apple, Amazon či Spotify. Nová epizoda vychází vždy 3. den v měsíci.

Podcast má 3 části - v první části se dozvíte novinky ze světa vonných svíček, druhá část je hlavní téma a třetí část se věnuje otázkám a odpovědím, případě vyvracení zažitých mýtů.

Hlavní téma úvodní epizody se zaměřilo na to, jak se samotné vonné svíčky vyrábí u malovýrobce. Máte možnost se dozvědět zajímavosti týkající se prvotní myšlenky, po technologický proces výroby. Proč to někdy trvá tak dlouho a co vše má vliv na cenotvorbu?

Také se dozvíte, jestli jsou lepší přírodní vonné svíčky či syntetické vonné svíčky. Proč nemusí být syntetika nutné zlo a naopak proč jsou přírodní svíčky někdy vhodnější, ale jindy zase úplně mimo?


DALŠÍ EPIZODA JIŽ 3. ŘÍJNA

Nová epizoda vyjde již za několik týdnů a dozvíte se rozdíly mezi různými druhy vosků. Nebudou také chybět novinky ze světa vonných svíček a bytových vůní.

Kde si můžete podcast poslechnout?

Níže najdete odkazy:

SPOTIFY

GOOGLE PODCAST

APPLE

AMAZON