ZAKÁZKOVÁ VÝROBA V SEZÓNĚ 2022

26.08.2022

Konec prázdnin je již na dohled, stejně tak ale vyhlížíme hlavní "svíčkovou sezónu" tohoto roku, která postupně začne v září a končí přibližně v lednu. I tento rok nabízíme své výrobní kapacity pro výrobu produktů podle specifických přání zákazníků. Jaké novinky jsou letos k dispozici a co vše můžeme nabídnout?

VONNÉ SVÍČKY

V současné době v zakázkové výrobě nabízíme syntetické vonné esence s certifikací IFRA a 100 % přírodní vonné esence. Od našich dodavatelů máme k dispozici řádově desítky vonných esencí a esenciálních olejů, ze kterých lze vytvořit až stovky zajímavých vonných kompozic podle vlastní představy. A to od klasických ovocných vůní, po kořeněné, vůně potravinové, zemité, ale i vůně inspirované parfémy.

Pracujeme vždy se 100 % přírodním sójovým voskem, nepoužíváme parafín. Svíčky mohou mít dřevěný knot, bavlněný, lze i vzájemná kombinace. Komponenty jsou převážně ze zemí EU nebo z ČR a nenakupujeme v Asii. Zákazníkům nabízíme i široké spektrum nádob, stejně tak je možné si nádoby nechat polepit samolepkami, případně nechat na sklo logo či text přímo vytisknout, čímž lze zajistit prémiovější vzhled výrobku. Kromě individuálního přístupu a možné modifikace produktů dle potřeb není problém ani co se týče jejich velikosti - od čajové svíčky po velkou svíci s několika knoty a hmotností i několika kilogramů. To všechno umíme. :-)

Počet kusů není nijak omezen, je možná výroba i od jednotek kusů, až po stovky a výše. Obecně se snažíme nabízet atraktivní cenu a množstevní slevu při odběru více kusů. Přestože jsme flexibilní, počítejte s tím, že vyladění a výroba finálního produktu může trvat pár týdnů, zpravidla cca 3 týdny.

Výroba svíček na zakázku vás s námi bude bavit.
Výroba svíček na zakázku vás s námi bude bavit.

DIFUZÉRY

Novinkou letošního roku jsou tyčinkové difuzéry či vonné spreje. Klasický tyčinkový difuzér je nádobka s vonnou tekutinou, do které jsou namočené rákosové tyčinky, které jsou postupně otáčeny a na základě odpařování dochází k provonění interiéru. Jako základ používáme přírodní netoxickou tekutinu, přidáváme vonnou esenci a dále již do difuzéru nepřidáváme žádné jiné chemické komponenty či barviva. Difuzéry vydrží až několik měsíců v závisloti na použití a to při stálé vonné intenzitě. Dlouhá životnost a minimum chemie je naším hlavním cílem.

Zákazníkům nabízíme nejen široké spektrum vůní, ale je možné si modifikovat také nádobu, obal, design a všechny další možné aspekty finálního produktu. Odběr je možný i od několika kusů a snažíme se být opět otevření možnostem a nápadům, ruku v ruce s flexibilitou a individuálním přístupem. Máme rádi výzvy a pokud uvažujete například o vlastních výrobcích, ale nechcete si je sami vyrábět, rádi se staneme vaším dodavatelem.

VONNÉ VOSKY

Znáte vonné vosky do aromalapy? Tvarem je to něco jako bonbon z bonboniéry. Vložíte takovýto kousek do aromalampy a necháte vosk postupně odařovat. Zajímavý dárek pro přátele, ale i firemní klienty. Takové vonné vosky mohou mít stejnou paletu vůní jako mají vonné svíčky. Je možné vosk barvit a balit do různých druhů obalů. Je to originální finančně nenáročný dárek, krerý potěší po dlouhou dobu. Možné je použít syntetické i přírodní vonné esence. Máte již nápad na realizaci? Jsme opět otevřeni zajímým myšlenkám.

JAK TO V PRAXI VYPADÁ

Výroba svíček na zakázků je příjemnou spoluprací, u které dbáme na otevřenost a snažíme se vnímat představy klienta, být mu dobrým průvodcem. Často může být představa o produktu nejasná, stejně tak není konkrétní nápad na vůni, pouze jde o pocit či představu. Rádi vám budeme nápomocni, vysvětlíme možnosti, přidáme seznam možných vůní a kombinací, stejně tak vám poradíme s intenzitou vůně, provedením, počtem knotů, apod. Zakázková výroba svíček a bytových vůní by se dala popsat třemi slovy - NÁPAD, VZOREK, FINÁLNÍ PRODUKT.

Nejdříve se snažíme konkretizovat nápad zákazníka a najít pro něj vhodnou vůni, provedení, design a balení. Po takové konkretizaci je vhodná nabídka vzorků, protože každý máme cit pro vůně jiný, jde o dost subjektivní záležitost. Jakmile projdeme testováním a zákazník je se vzorky spokojen, jdeme do finále. Výroba svíček pak proběhne relativně rychle a to v souladu s preferovaným vzorkem.

PROČ JSOU SVÍČKY ZAJÍMAVÝ DÁREK?

Vonné svíčky mohou být skvělým dárkem pro přátele, rodinu, ale stejně tak i pro obchodní partnery, zaměstnance, upomínkový předmět, suvenýr, ale také je svíčka skvělý vánoční dárek nebo propagační předmět. Luxusní vonná svíčka nebo difuzér s logem společnosti je rozhodně lepší marketingový předmět, než USB flash disk, deštník či klíčenka. Umíme kompletovat i dárkové balíčky, firemní boxy nebo vánoční dárková balení. Nabídka vůní je široká, stejně tak možnosti samotného finálního produktu.

Všechny naše produkty jsou ručně dělané v České republice (jihočeský Písek), používáme nejkvalitnější komponenty a vonné esence, volíme lokální dodavatele a kompenzujeme uhlíkovou stopu - produkty jsou uhlíkově neutrální. Sojový vosk, ale i přírodní základ difuzérů, vydrží mnohem déle, než parafín či jiné syntetické základy - delší životnost = delší radost. Sklenice je  navíc možné po vypálení znovu používat a nebo je lze snadno recyklovat.

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky a budeme se těšit na společnou spolupráci! Kontaktujte nás zde.