ORIGINAL: ČOKOLÁDA & TABÁK VOSK

Excelentní kombinace dřevitých a bylinných tónů tabáku v kombinaci se sladkou plnou vůní čokolády v sadě 6 kusů kostiček vonného vosku do aromalampy.

VLASTNOSTI VOSKU:

  • 6 kostiček v sadě
  • balení vydrží až 100 hodin dle způsobu použití
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • 100 % sójový vosk bez chemie a aditiv
  • originální design a prémiové balení s bavlněným pytlíčkem
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

199,00 Kč

PÁNOVÉ TUTO VŮNI MILUJÍ

Intenzivní plné tóny čokolády jsme zkombinovali s velice příjemnou dřevitě-bylinnou vůní tabáku. Vznikla tak exkluzivní vůně, která evokuje luxusní parfém a oslovuje jak ženy, tak i muže. Navozuje klid, hodí se k relaxaci, ale i do kanceláře.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně hořké čokolády v kombinaci s tabákem; podtóny ambry, pačule, medu a dřeva

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ VOSKU: až 150 hodin v závislosti na použití

BALENÍ: 6 kostiček o celkové hmotnosti cca 100 gramů, informační brožurka, originální designová dárková krabička, látkový pytlíček s logem

DETAILNÍ INFORMACE O VONNÉM VOSKU: V rámci naší kolekce ORIGINAL jsme vytvořili intenzivní kvalitní vonné vosky do aromalampy. Jsou vyrobeny ze 100 % vegan sójového vosku, bez přídavku barviv, chemie a aditiv. Součástí jsou pouze kvalitní evropské certifikované vonné esence, které jsou zárukou kvality, intenzivního aroma a zdravotní nezávadnosti. Vonné vosky jsou dodávány v balení po 6 kusech (kostičky), kdy 1 kostička je ideální pro použití do aroma lampy. Pokud by byla na Vás vůně příliš intenzivní, rozpulte kostičku a začněte tak s 1/2 polovinou původní dávky. Vonný vosk se postupně odpařuje a provoní intenzivně interiér. Lze použít do elektrické i klasické aroma lampy na čajovou svíčku.

POUŽITÍ: Vyjměte z krabičky vonný vosk a vložte 1 kostičku do misky v aroma lampě. Nechte vosk rozpustit a postupně odpařovat. Vosk lze rozdělit na menší části a dávkovat tak intenzitu a prodloužit si tak i dobu použití. Pokud již používání chcete ukončit, vypněte/zhasněte aroma lampu a nechte vosk ztuhnout. Lze jej vyjmout či nechat v aroma lampě pro opětovné použití. Po odpaření vosku lze přidat další kostičku či vosk postupně doplňovat.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Zabraňte styku s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Po dotyku s kůží si opláchněte ruce tekoucí vodou s mýdlem. Nepřidávejte do vody! Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Je tomu již řada let, kdy jsem sháněl starší gramofon a chtěl se začít věnovat sbírání vinylových desek. Rozpočet na svůj první gramofon jsem tenkrát neměl moc velký, ale na internetu se čas od času dalo narazit na zajímavý kousek. Nespěchal jsem na to a tak jsem si říkal, že si na výběru dám záležet.

Po několika týdnech hledání jsem narazil na slušný kousek ze 70. let minulého století. Měl jsem v té době o technice celkem načteno a podle obrázků se zdálo, že to bude slušný a funkční stroj. Napsal jsem e-mail prodávajícímu a čekal jsem na reakci. Ta netrvala dlouho a během pár desítek minut jsem se dočkal odpovědi, že gramofon se dostupný v jednom starožitnictví někde v centru Prahy. Protože jsem v té době v Praze pobýval, nebyl problém se tam stavit ještě ten den. Dostal jsem přesnou adresu, instrukce a vydal se na cestu.

Bylo pozdní zimní odpoledne, slunce již dávno zapadlo a ulice byly rozzářeny teplým žlutým světlem historického osvětlení staré Prahy. Vítr se proháněl mezi domy a člověk se musel velice dobře zachumlat do šály, aby si severák nepustil po kabát. Starožitnictví jsem našel snadno, vzal jsem za těžké skleněné dveře a vstoupil do úplně jiného světa. Světa plného předmětů, kde každý může vyprávět příběhy o svých majitelích, osudech, vzpomínkách... Za pultem nikdo nebyl, ale když jsem vstoupil, dveře zavadili o malý zvoneček a dalo se čekat, že obsluha se objeví během okamžiku. A skutečně tomu tak bylo.

Objevil se starší pán s úsměvem od ucha k uchu a v ruce měl skutečně krásnou dřevěnou dýmku. Popsal jsem mu svůj důvod návštěvy a dle jeho následující reakce mi bylo jasné, že návštěva to byla zřejmě zbytečná. Pán se mi omlouval, že gramofon prodává jeho vnučka a že on jej včera prodal a nestihli si to dát vědět. Bylo vidět, že ho tato situace mrzí... Chápal jsem to a neměl jsem důvod se na někoho zlobit. Alespoň se porozhlédnu kolem. Majitel obchůdku byl milý, padla řeč na to, odkud pocházím a rozpovídal se o zajímavých zážitcích ze svého mládí z končin, kde to i já velice dobře znám.

Vůně tabáku prostupovala obchodem, za okny se mihotali lidé a celé to mělo skutečně zajímavou atmosféru. Po asi půl hodině se ve dveřích objevil další potenciální zákazník a bylo tak na čase jít o dům dál. Majitel sáhl pod pult, vytáhl velkou švýcarskou čokoládu a dal mi ji jako cenu útěchy za zbytečnou návštěvu. Když jsem ji doma rozbalil, cítil jsem z papíru čokolády vůni tabáku a vzpomínal na zajímavé chvíle ve starožitnictví. Pána, ale i jeho obchod, jsem od té doby již nikdy neviděl...