ORIGINAL: ČOKOLÁDA & TABÁK

Excelentní kombinace dřevitých a bylinných tónů tabáku v kombinaci se sladkou plnou vůní čokolády se sadou 10 ks rákosových tyčinek.

VLASTNOSTI DIFUZÉRU:

  • výdrž 3 - 6 měsíců (100 ml)
  • přírodní základ bez chemických aditiv
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • luxusní černé rákosové tyčinky (2 x 5 ks)
  • originální design a prémiové balení
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

449,00 Kč

PÁNOVÉ TUTO VŮNI MILUJÍ

Intenzivní plné tóny čokolády jsme zkombinovali s velice příjemnou dřevitě-bylinnou vůní tabáku. Vznikla tak exkluzivní vůně, která evokuje luxusní parfém a oslovuje jak ženy, tak i muže. Navozuje klid, hodí se k relaxaci, ale i do kanceláře.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně hořké čokolády v kombinaci s tabákem; podtóny ambry, pačule, medu a dřeva

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ DIFUZÉRU: 3 - 6 měsíců v závislosti na použití

BALENÍ: 100 ml lahvička s difuzérem, 2 x 5 ks rákosových černých tyčinek, informační brožurka, originální designová dárková krabička

DETAILNÍ INFORMACE O DIFUZÉRU: Vyvinuli jsme vlastní řadu difuzérů s poctivým základem bez zbytečné chemie s dlouhou výdrží a přitom výrazným aroma. Naše aroma difuzéry mají přírodní základ ekologicky šetrného rozpouštědla vyrobeného z glycerinu - to se postupně odpařuje, neobsahuje zbytečné těkavé látky a nezatěžuje životní prostředí. Další součástí difuzéru je kvalitní evropská vonná esence (Francie/Německo) s certifikátem IFRA, která neobsahuje zakázané látky a není rizikem pro zdraví, jako je tomu u asijských necertifikovaných vonných esencí. Poslední složkou je kosmetický líh, který je určen pro parfémy či bytové vůně a zajistí postupné odpařování vůně.

POUŽITÍ: Tyčinkový aroma difuzér umístěte do interiéru, ideálně na místo, kde se alespoň občas hýbe vzduch. Skvělým místem pro aroma difuzér je třeba skříň nebo police. Při pohybu vzduchu se aroma příjemně šíří prostorem. Otevřete víčko a vložte rákosové tyčinky do difuzéru. Intenzitu vůně lze regulovat - čím více tyčinek do tyčinkového difuzéru vložíte, tím se bude intenzivněji odpařovat. Tyčinky otáčejte přibližně každé 3 - 10 dní, podle preference - opět platí, čím častěji otáčíte, tím bude vůně intenzivnější. V sadě najdete 2 x 5 tyčinek - tyčinky fungují přibližně 3 měsíce, pak je vyměňte, to je důvod, proč jich najdete v sadě více, abyste je mohli používat až 6 měsíců.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Způsobuje vážné podráždění očí. Zabraňte styku s kůží. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Při poškození nádobky difuzér nepoužívejte. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Je tomu již řada let, kdy jsem sháněl starší gramofon a chtěl se začít věnovat sbírání vinylových desek. Rozpočet na svůj první gramofon jsem tenkrát neměl moc velký, ale na internetu se čas od času dalo narazit na zajímavý kousek. Nespěchal jsem na to a tak jsem si říkal, že si na výběru dám záležet.

Po několika týdnech hledání jsem narazil na slušný kousek ze 70. let minulého století. Měl jsem v té době o technice celkem načteno a podle obrázků se zdálo, že to bude slušný a funkční stroj. Napsal jsem e-mail prodávajícímu a čekal jsem na reakci. Ta netrvala dlouho a během pár desítek minut jsem se dočkal odpovědi, že gramofon se dostupný v jednom starožitnictví někde v centru Prahy. Protože jsem v té době v Praze pobýval, nebyl problém se tam stavit ještě ten den. Dostal jsem přesnou adresu, instrukce a vydal se na cestu.

Bylo pozdní zimní odpoledne, slunce již dávno zapadlo a ulice byly rozzářeny teplým žlutým světlem historického osvětlení staré Prahy. Vítr se proháněl mezi domy a člověk se musel velice dobře zachumlat do šály, aby si severák nepustil po kabát. Starožitnictví jsem našel snadno, vzal jsem za těžké skleněné dveře a vstoupil do úplně jiného světa. Světa plného předmětů, kde každý může vyprávět příběhy o svých majitelích, osudech, vzpomínkách... Za pultem nikdo nebyl, ale když jsem vstoupil, dveře zavadili o malý zvoneček a dalo se čekat, že obsluha se objeví během okamžiku. A skutečně tomu tak bylo.

Objevil se starší pán s úsměvem od ucha k uchu a v ruce měl skutečně krásnou dřevěnou dýmku. Popsal jsem mu svůj důvod návštěvy a dle jeho následující reakce mi bylo jasné, že návštěva to byla zřejmě zbytečná. Pán se mi omlouval, že gramofon prodává jeho vnučka a že on jej včera prodal a nestihli si to dát vědět. Bylo vidět, že ho tato situace mrzí... Chápal jsem to a neměl jsem důvod se na někoho zlobit. Alespoň se porozhlédnu kolem. Majitel obchůdku byl milý, padla řeč na to, odkud pocházím a rozpovídal se o zajímavých zážitcích ze svého mládí z končin, kde to i já velice dobře znám.

Vůně tabáku prostupovala obchodem, za okny se mihotali lidé a celé to mělo skutečně zajímavou atmosféru. Po asi půl hodině se ve dveřích objevil další potenciální zákazník a bylo tak na čase jít o dům dál. Majitel sáhl pod pult, vytáhl velkou švýcarskou čokoládu a dal mi ji jako cenu útěchy za zbytečnou návštěvu. Když jsem ji doma rozbalil, cítil jsem z papíru čokolády vůni tabáku a vzpomínal na zajímavé chvíle ve starožitnictví. Pána, ale i jeho obchod, jsem od té doby již nikdy neviděl...