ORIGINAL: OVOCNÝ KOKTEJL

Svěží ovocná vůně kombinující to nejlepší z třešní, borůvek a dalšího ovoce spolu s lehkými podtóny koření a vanilky se sadou 10 ks rákosových tyčinek.

VLASTNOSTI DIFUZÉRU:

  • výdrž 3 - 6 měsíců (100 ml)
  • přírodní základ bez chemických aditiv
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • luxusní černé rákosové tyčinky (2 x 5 ks)
  • originální design a prémiové balení
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

449,00 Kč

ROZMIXOVALI JSME ČERSTVÉ OVOCE

Vylepšený poctivý ovocný koktejl z čerstvého ovoce si zamilujete pro intenzivní velice atraktivní kombinaci vůní. Připravili jsme ovocnou nálož, kde si vychutnáte jedinečnou svěží vůni rozmixovaných třešní, borůvek, jablka, pomeranče, ale vanilky a koření. Oblíbená lehká svěží ovocná vůně je opět tady.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: vyvážená výrazná vůně plná čerstvého ovoce s přidaným kořením, podtóny květin a vanilky

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ DIFUZÉRU: 3 - 6 měsíců v závislosti na použití

BALENÍ: 100 ml lahvička s difuzérem, 2 x 5 ks rákosových černých tyčinek, informační brožurka, originální designová dárková krabička

DETAILNÍ INFORMACE O DIFUZÉRU: Vyvinuli jsme vlastní řadu difuzérů s poctivým základem bez zbytečné chemie s dlouhou výdrží a přitom výrazným aroma. Naše aroma difuzéry mají přírodní základ ekologicky šetrného rozpouštědla vyrobeného z glycerinu - to se postupně odpařuje, neobsahuje zbytečné těkavé látky a nezatěžuje životní prostředí. Další součástí difuzéru je kvalitní evropská vonná esence (Francie/Německo) s certifikátem IFRA, která neobsahuje zakázané látky a není rizikem pro zdraví, jako je tomu u asijských necertifikovaných vonných esencí. Poslední složkou je kosmetický líh, který je určen pro parfémy či bytové vůně a zajistí postupné odpařování vůně.

POUŽITÍ: Tyčinkový aroma difuzér umístěte do interiéru, ideálně na místo, kde se alespoň občas hýbe vzduch. Skvělým místem pro aroma difuzér je třeba skříň nebo police. Při pohybu vzduchu se aroma příjemně šíří prostorem. Otevřete víčko a vložte rákosové tyčinky do difuzéru. Intenzitu vůně lze regulovat - čím více tyčinek do tyčinkového difuzéru vložíte, tím se bude intenzivněji odpařovat. Tyčinky otáčejte přibližně každé 3 - 10 dní, podle preference - opět platí, čím častěji otáčíte, tím bude vůně intenzivnější. V sadě najdete 2 x 5 tyčinek - tyčinky fungují přibližně 3 měsíce, pak je vyměňte, to je důvod, proč jich najdete v sadě více, abyste je mohli používat až 6 měsíců.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Způsobuje vážné podráždění očí. Zabraňte styku s kůží. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Při poškození nádobky difuzér nepoužívejte. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Bylo to na přelomu tisíciletí, kdy jsem se jako malý kluk poprvé podíval s rodiči k dalekému moři. Pro mě v té době nepředstavitelný zážitek - nekonečná vodní plocha, kde jsou vlny větší než já, zvláštní živočichové, atraktivní rostliny... Byly to ale také krajiny, které jsem neznal již při samotné cestě na jih Evropy - projížděli jsme vysoké Alpy, viděli na jejich vrcholcích v létě sníh, autobus zastavoval na benzinových pumpách, kde měli (pro mě tehdy) exotické nápoje, jídlo, sladkosti; bylo zde plno lidí a já tehdy poprvé zjistil, že cestování bude mojí největší životní vášní.

Když se teprve má závislost formovala, mělo na to vliv samozřejmě i jídlo a nápoje, které jsem v České republice ochutnat nemohl. Poprvé jsem se na těchto cestách setkal právě s ovocným smoothie. Tenkrát jsem nevěděl, že budeme mít jednou v ČR smoothie bary, v kuchyní smoothie makery, že to bude nápoj plný antioxidantů a superpotravin, který bude dražší než obědové menu a že se každé jaro bude polovina populace "detoxikovat a čistit". Byl to pro mě koktejl - tak jsme tomu doma říkali - prostě rozmixované ovoce se zajímavou barvou a skvělou vůní. Od té doby mám smoothie rád - ne zeleninové, zvláštně barevné či jinak extrémní, ale prostě klasické, fialové s růžovým nádechem, s vůní borůvek, třešní, jablka...

Příjemnou vůni rozmixovaného ovoce si chci připomenout často, nechce se mi ale dělat samotný nápoj. Proto je tu svíčka, difuzér či vonný vosk, aby bylo možné si ji připomenout kdykoliv. Povedla se, zkuste ji také!