ORIGINAL: SUŠENKY BROWNIES

Intenzivní zážitek z příjemné kombinace vůní sladkého těsta, kakaa a čokolády se sadou 10 ks rákosových tyčinek.

VLASTNOSTI DIFUZÉRU:

  • výdrž 3 - 6 měsíců (100 ml)
  • přírodní základ bez chemických aditiv
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • luxusní černé rákosové tyčinky (2 x 5 ks)
  • originální design a prémiové balení
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

449,00 Kč

JAKO KDYŽ JE VYTÁHNETE Z TROUBY

Představte si ještě horký plech vytažený z trouby plný tmavých sušenek brownies. Vůně prostupuje interiérem a vám se doslova sbíhají sliny. To je vůně ta pravá vůně domova. Nyní si ji můžete vykouzlit kdykoliv se vám zachce.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně sladkého těsta a kakaa; podtóny kakaa, čokolády, másla a ořechů

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ DIFUZÉRU: 3 - 6 měsíců v závislosti na použití

BALENÍ: 100 ml lahvička s difuzérem, 2 x 5 ks rákosových černých tyčinek, informační brožurka, originální designová dárková krabička

DETAILNÍ INFORMACE O DIFUZÉRU: Vyvinuli jsme vlastní řadu difuzérů s poctivým základem bez zbytečné chemie s dlouhou výdrží a přitom výrazným aroma. Naše aroma difuzéry mají přírodní základ ekologicky šetrného rozpouštědla vyrobeného z glycerinu - to se postupně odpařuje, neobsahuje zbytečné těkavé látky a nezatěžuje životní prostředí. Další součástí difuzéru je kvalitní evropská vonná esence (Francie/Německo) s certifikátem IFRA, která neobsahuje zakázané látky a není rizikem pro zdraví, jako je tomu u asijských necertifikovaných vonných esencí. Poslední složkou je kosmetický líh, který je určen pro parfémy či bytové vůně a zajistí postupné odpařování vůně.

POUŽITÍ: Tyčinkový aroma difuzér umístěte do interiéru, ideálně na místo, kde se alespoň občas hýbe vzduch. Skvělým místem pro aroma difuzér je třeba skříň nebo police. Při pohybu vzduchu se aroma příjemně šíří prostorem. Otevřete víčko a vložte rákosové tyčinky do difuzéru. Intenzitu vůně lze regulovat - čím více tyčinek do tyčinkového difuzéru vložíte, tím se bude intenzivněji odpařovat. Tyčinky otáčejte přibližně každé 3 - 10 dní, podle preference - opět platí, čím častěji otáčíte, tím bude vůně intenzivnější. V sadě najdete 2 x 5 tyčinek - tyčinky fungují přibližně 3 měsíce, pak je vyměňte, to je důvod, proč jich najdete v sadě více, abyste je mohli používat až 6 měsíců.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Způsobuje vážné podráždění očí. Zabraňte styku s kůží. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Při poškození nádobky difuzér nepoužívejte. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Pamatujete si na reklamu na rostlinný tuk na pečení? Jako podkres tam byla použita známá Dvořákova skladba Humoreska a řada z nás, když si ji i po letech pustí musí uznat, že jde o příjemnou nostalgii. Možná i tato reklama měla na mě jako dítě pozitivní vliv na oblibu pečení. Pekli jsme doma s mamkou a to po celý rok, ať to byl velikonoční beránek, jablečné záviny, hnětýnky na podzim při posvícení nebo mé nejoblíbenější pečení, kterým bylo to v době adventu.

Nedávno jsem se procházel jedním malým městečkem na jihu Německa. Malebné centrum s úhlednými obchůdky lákalo k procházce a já jsem si užíval chvíle volna a klidu. Najednou jsem ucítil příjemnou vůni pečiva, jak jsem pokračoval, byli mi jasné, že to musejí být sušenky brownies. Kakao, čokoláda, horké těsto a cukr - všechno tohle jsem rozpoznal a když jsem uviděl malé pekařství, kde bylo možné sledovat i proces výroby a pečení sušenek přímo z venku skrze skleněnou výlohu, cítil jsem se zase jako malý kluk.

My jsme doma sušenky brownies nikdy nedělali, nebo si to alespoň nepamatuji. Dělali jsme ale různé kakaové řezy nebo poctivý kakaový perník. Přestože jsem byl vzdálen stovky kilometrů od domova, hřály mě příjemné vzpomínky a celý den jsem si potom tak nějak více užil... :-)