ORIGINAL: SUŠENKY BROWNIES VOSK

Intenzivní zážitek z příjemné kombinace vůní sladkého těsta, kakaa a čokolády v sadě 6 kusů kostiček vonného vosku do aromalampy.

VLASTNOSTI VOSKU:

  • 6 kostiček v sadě
  • balení vydrží až 100 hodin dle způsobu použití
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • 100 % sójový vosk bez chemie a aditiv
  • originální design a prémiové balení s bavlněným pytlíčkem
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

199,00 Kč

JAKO KDYŽ JE VYTÁHNETE Z TROUBY

Představte si ještě horký plech vytažený z trouby plný tmavých sušenek brownies. Vůně prostupuje interiérem a vám se doslova sbíhají sliny. To je vůně ta pravá vůně domova. Nyní si ji můžete vykouzlit kdykoliv se vám zachce.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně sladkého těsta a kakaa; podtóny kakaa, čokolády, másla a ořechů

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ VOSKU: až 150 hodin v závislosti na použití

BALENÍ: 6 kostiček o celkové hmotnosti cca 100 gramů, informační brožurka, originální designová dárková krabička, látkový pytlíček s logem

DETAILNÍ INFORMACE O VONNÉM VOSKU: V rámci naší kolekce ORIGINAL jsme vytvořili intenzivní kvalitní vonné vosky do aromalampy. Jsou vyrobeny ze 100 % vegan sójového vosku, bez přídavku barviv, chemie a aditiv. Součástí jsou pouze kvalitní evropské certifikované vonné esence, které jsou zárukou kvality, intenzivního aroma a zdravotní nezávadnosti. Vonné vosky jsou dodávány v balení po 6 kusech (kostičky), kdy 1 kostička je ideální pro použití do aroma lampy. Pokud by byla na Vás vůně příliš intenzivní, rozpulte kostičku a začněte tak s 1/2 polovinou původní dávky. Vonný vosk se postupně odpařuje a provoní intenzivně interiér. Lze použít do elektrické i klasické aroma lampy na čajovou svíčku.

POUŽITÍ: Vyjměte z krabičky vonný vosk a vložte 1 kostičku do misky v aroma lampě. Nechte vosk rozpustit a postupně odpařovat. Vosk lze rozdělit na menší části a dávkovat tak intenzitu a prodloužit si tak i dobu použití. Pokud již používání chcete ukončit, vypněte/zhasněte aroma lampu a nechte vosk ztuhnout. Lze jej vyjmout či nechat v aroma lampě pro opětovné použití. Po odpaření vosku lze přidat další kostičku či vosk postupně doplňovat.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Zabraňte styku s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Po dotyku s kůží si opláchněte ruce tekoucí vodou s mýdlem. Nepřidávejte do vody! Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Pamatujete si na reklamu na rostlinný tuk na pečení? Jako podkres tam byla použita známá Dvořákova skladba Humoreska a řada z nás, když si ji i po letech pustí musí uznat, že jde o příjemnou nostalgii. Možná i tato reklama měla na mě jako dítě pozitivní vliv na oblibu pečení. Pekli jsme doma s mamkou a to po celý rok, ať to byl velikonoční beránek, jablečné záviny, hnětýnky na podzim při posvícení nebo mé nejoblíbenější pečení, kterým bylo to v době adventu.

Nedávno jsem se procházel jedním malým městečkem na jihu Německa. Malebné centrum s úhlednými obchůdky lákalo k procházce a já jsem si užíval chvíle volna a klidu. Najednou jsem ucítil příjemnou vůni pečiva, jak jsem pokračoval, byli mi jasné, že to musejí být sušenky brownies. Kakao, čokoláda, horké těsto a cukr - všechno tohle jsem rozpoznal a když jsem uviděl malé pekařství, kde bylo možné sledovat i proces výroby a pečení sušenek přímo z venku skrze skleněnou výlohu, cítil jsem se zase jako malý kluk.

My jsme doma sušenky brownies nikdy nedělali, nebo si to alespoň nepamatuji. Dělali jsme ale různé kakaové řezy nebo poctivý kakaový perník. Přestože jsem byl vzdálen stovky kilometrů od domova, hřály mě příjemné vzpomínky a celý den jsem si potom tak nějak více užil... :-)