ORIGINAL: PISTÁCIOVÝ OŘÍŠEK VOSK

Originální sladká vůně pravé pistácie s podtóny ořechů, vanilky a cukru v sadě 6 kusů kostiček vonného vosku do aromalampy.

VLASTNOSTI VOSKU:

  • 6 kostiček v sadě
  • balení vydrží až 100 hodin dle způsobu použití
  • postupné odpařování s výrazným aroma
  • 100 % sójový vosk bez chemie a aditiv
  • originální design a prémiové balení s bavlněným pytlíčkem
  • netoxická luxusní vonná esence s certifikátem IFRA bez alergenů

199,00 Kč

JEDINEČNÁ VŮNĚ SLADKÉ PISTÁCIE

Sladká příjemná vůně pistáciového oříšku je skvělým doplňkem pro chladné večery. V kombinaci s podtóny vanilky, oříšků a cukru navozuje klid, vylepší sváteční atmosféru u stolu nebo se skvěle hodí k četbě knih nebo sledování filmů.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní tóny pistáciového oříšku, podtóny cukru, vanilky, ořechů

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

VÝDRŽ VOSKU: až 150 hodin v závislosti na použití

BALENÍ: 6 kostiček o celkové hmotnosti cca 100 gramů, informační brožurka, originální designová dárková krabička, látkový pytlíček s logem

DETAILNÍ INFORMACE O VONNÉM VOSKU: V rámci naší kolekce ORIGINAL jsme vytvořili intenzivní kvalitní vonné vosky do aromalampy. Jsou vyrobeny ze 100 % vegan sójového vosku, bez přídavku barviv, chemie a aditiv. Součástí jsou pouze kvalitní evropské certifikované vonné esence, které jsou zárukou kvality, intenzivního aroma a zdravotní nezávadnosti. Vonné vosky jsou dodávány v balení po 6 kusech (kostičky), kdy 1 kostička je ideální pro použití do aroma lampy. Pokud by byla na Vás vůně příliš intenzivní, rozpulte kostičku a začněte tak s 1/2 polovinou původní dávky. Vonný vosk se postupně odpařuje a provoní intenzivně interiér. Lze použít do elektrické i klasické aroma lampy na čajovou svíčku.

POUŽITÍ: Vyjměte z krabičky vonný vosk a vložte 1 kostičku do misky v aroma lampě. Nechte vosk rozpustit a postupně odpařovat. Vosk lze rozdělit na menší části a dávkovat tak intenzitu a prodloužit si tak i dobu použití. Pokud již používání chcete ukončit, vypněte/zhasněte aroma lampu a nechte vosk ztuhnout. Lze jej vyjmout či nechat v aroma lampě pro opětovné použití. Po odpaření vosku lze přidat další kostičku či vosk postupně doplňovat.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu. Zabraňte styku s kůží a očima. Neužívejte vnitřně. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte vodou a kontaktujte lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí a zvířat! Zabraňte kontaktu s dřevem, tkaninami, lakovanými nebo leštěnými povrchy, používejte neporézní podložku (například sklo). Po dotyku s kůží si opláchněte ruce tekoucí vodou s mýdlem. Nepřidávejte do vody! Řiďte se prosím těmito pokyny.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Hodiny na kostelní věži odbily pravé poledne. Byl to typický červencový letní den, slunce se nacházelo vysoko na obzoru a jeho paprsky spalovaly vše, na co dosáhly. Již něco přes hodinu jsme čekali na novomanžele, než si vyfotí svatební fotografie v zámeckém parku. Bylo to trochu neuctivé, protože nikdo nevěděl, jak dlouho to bude trvat a nebyl zajištěn ani pitný režim, natož občerstvení. Ve společenském oděvu se nejednalo o zrovna příjemné odpoledne.

Protože se to již nedalo vydržet a já jsem cítil, že mám dobře zaděláno na úpal i úžeh, vydal jsem se hledat toalety a alespoň trošku se osvěžit. Podle ukazatelů se měly nacházet v budově nedaleko zámku. Čím blíže jsem byl, tím více jsem slyšel veselou debatu, hudbu a řinčení příborů. Po chvilce mi to došlo, konala se tady jiná svatba, ve velkém stavení byla restaurace a tady již začala svatební hostina.

Toalety jsem snadno našel a cítil jsem se jako kdybych za sebou měl dlouhou pouť po vyprahlé poušti a nyní se dostal do civilizace. Když jsem procházel vstupní chodbou do restaurace, najednou se proti mně začal hrnout dav lidí, který se tlačil do hlavní místnosti, kde probíhala hostina. Nikdo na mě nebral ohledy a byl jsem doslova přetlačen, takže aniž bych věděl jak, byl jsem najednou uprostřed dění vskutku velké a bujaré oslavy.

Najednou jsem dostal do ruky talířek a byl jsem natlačen do fronty na dort. Přišlo mi to úsměvné, ale protože mi bylo jasné, že mám čas, nebránil jsem se. Během okamžiku mi na talířku přistál velký kus pistáciového dortu. Nádherně voněl, skvěle vypadal a nebylo mi překvapením, že i skvěle chutnal. Dort jsem snědl, posilněn a dobře naladěn jsem pomalu opustil restauraci a s úsměvem na rtech se vrátil na tu "svou" svatbu. Nikdo mě nehledal a stále se čekalo na novomanžele... Celkově celý den nestál za nic, ovšem pistáciový dort byl výborný a od té doby se tak dobrý snažím marně v cukrárnách najít...