WORKSHOPY

Pořádáme firemní, svatební i soukromé workshopy, kde si můžete vyrobit vlastní vonné svíčky, aroma vosky či vonné difuzéry. Přijedeme za vámi kdekoliv po České republice a připravíme kurz podle individuálních potřeb.

SVATBY: Plánujete svatbu a rádi byste ji ozvláštnili pro sebe i svatební hosty? Připravíme workshop, kde si budou moci hosté vyrobit unikátní vzpomínku na jedinečný den ve formě vonné svíčky, čajové svíčky, svíčky z včelího vosku, aroma vosku do lampy či vonného difuzéru. Stylový koutek bude laděn do barev Vaší svatby a po smluvenou dobu budeme k dispozici svatebním hostům, kteří si budou moci vyrobit originální upomínkový předmět. Bez starostí a nutnosti asistence, vše si zajistíme sami. Stylová zábava a nezapomenutelné zážitky. Vhodné pro děti i dospělé.

FIREMNÍ WORKSHOP: Připravíme originální workshop podle vašich požadavků a to včetně délky, provedení i s produkty s vaším brandem. Při workshopu se zaměříme na teoretickou část, kde se budou moci zaměstnanci dozvědět vše potřebné k výrobě svíček, zaměříme se na kvalitu a původ surovin, budou moci diskutovat o tématu a dozvědí se vše potřebné pro praktickou část. Rádi připravíme produkty na míru vaší společnosti, které si budou moci zaměstnanci vyrobit a vyzkoušet. Míchání vonných esencí, příprava originálních vonný svíček či dalších produktů, výroba čajových svíček či aroma vosků. Umíme připravit zábavný a poučný kurz. Vše potřebné si přivezeme a zajistíme.

WORKSHOP NA MÍRU: Ať už pořádáte firemní či soukromou akci, rádi za vámi přijedeme. Všechno co k workshopu potřebujeme zajistíme a přivezeme si. Máte specifické přání či představu? Dejte nám vědět a určitě najdeme možnosti, jak workshop na míru realizovat.

JAK TO FUNGUJE?

1) napište své požadavky, přání a představy do KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE níže

2) specifikujeme a upřesníme si přesné podmínky, rozsah a představu workshopu

3) zašleme finální kalkulaci, po schválení dojde k úhradě zálohy

4) přijedeme a vše potřebné ohledně workshopu zajistíme


ORIENTAČNÍ CENÍK

FIREMNÍ WORKSHOP malý

10 osob, vonnné svíčky, 3 hodiny

9000 Kč

FIREMNÍ WORKSHOP střední

25 osob, vonné svíčky a vosky, 4 hodiny

15 000 Kč

SVATEBNÍ WORKSHOP malý

do 30 hostů, vonné svíčky, 3 hodiny

8500 Kč

SVATEBNÍ WORKSHOP střední

do 50 hostů, vonné svíčky, 5 hodin

15 000 Kč

DOPRAVA: Praha (0 - 100 km)

doprava po Praze až 100 km od Prahy

1000 Kč

DOPRAVA: 100 - 250 km od Prahy

doprava od Prahy 100 km až 250 km

1700 Kč

DOPRAVA: více než 250 km od Prahy

doprava od Prahy 250 km až 400 km

2200 Kč

SLUŽBY NA MÍRU

etikety s brandem, vlastní požadavky, přání

dle dohody


NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se ozveme zpět!