BROSKVOVÝ SAD

Vyprodáno VÝPRODEJ

Velice intenzivní vůně zralých broskví s podtóny manga.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 70 - 75 hodin (+410 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • prémiová sklenice s víčkem
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • naše nejsilnější řada (vhodné i ven)
199,00 Kč 579,00 Kč

ŠTAVNATÉ ZRALÉ BROSKVE

Intenzivní svěží vůně zralých broskví s jemnými podtóny čerstvého manga jsou skvělou kombinací připomínající to správné léto.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: velice výrazná vůně čerstvých sladkých broskví s podtóny zralého manga

INTENZITA VŮNĚ: 10/10 (velice výrazná a intenzivní vůně, vhodná do větších místností nebo i ven na balkon či terasu)

DOBA HOŘENÍ: 70 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 75 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici, informační brožurka, luxusní sklenění víčko (ochrání svíčku a dobře těsní)

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: VILLAGE - Autentické a intenzivní vůně v nové sklenici se skleněným víčkem, zajímavé designové etikety a především dlouhá doba hoření až 70 hodin. Řada našich zákazníků si žádala ještě delší dobu hoření svíček a maximální možnou intenzitu vůní, aby se daly svíčky použít i venku na balkoně, terase nebo při grilování. Stále se používáme 100 % sójový veganský vosk, nepřidáváme žádnou chemii a pracujeme s kvalitními certifikovanými vonnými esencemi (Francie/Německo). U této řady jsme zvolili silnější bavlněný knot s papírovým jádrem, opět je tak zaručena jistota kompletního vyhoření svíčky až na její dno.

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

S jakou vůní si spojujete léto? A je s tím vázaná nějaká vzpomínka? Tyto dvě otázky jsem nedávno slyšel v jednom českém radiu, když se moderátorka ptala posluchačů při začátku letních prázdnin. Lidé často uváděli různé druhy nápojů a jídel, vzpomínky ale měli mnohdy mlhavé nebo k tomu žádný příběh neměli. Jedna posluchačka však uvedla vůni třešní a když pak spadla ze stromu a polámala si ruku. Intenzivní zážitek, nemyslíte?

Já jsem si vybavil vůni broskví a to především z doby, kdy jsem byl malý kluk. Broskve pro mě byli symbolem léta, ty sladké plody, které se rychle kazí, měknou, ale když vychytáte tu správnou dobu, kdy je plod šťavnatý a zralý, jde o neuvěřitelnou gastronomickou slast. Pro mě to byl vnitřní boj - na jednu stranu jsem broskve miloval, na druhou stranu jsem až bytostně nesnášel, když mi tekla po ruce sladká lepkavá šťáva, protože jsem věděl, že se ulepené ruky nezbavím, dokud si ji neumyju. To mě trošku odrazovalo od konzumace. Jakmile jsem si v hlavě uspořádal vzpomínky, hned jsem se vydal do obchodu pro tyto plody. Byly zralé, vypadaly skvěle a jakmile jsem si je při poslechu rádia připravil a pustil se do nich, vše se opakovalo. Jako bych byl zase ten malý kluk, který neví, jak ovoce jíst tak, aby nebyl celý ulepený... Musel jsem se smát, sám sobě. Poté ale i vtipnému příběhu posluchače, který si při konzumaci lesních jahod sedl do vosího hnízda... :-)