ORGANIC: EUKALYPTUS

Výrazná vůně 100 % přírodního eukalyptu.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 50 hodin (+285 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • 100 % přírodní vonná esence
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • luxusní prémiová sklenice
499,00 Kč

SÍLA PŘÍRODNÍHO EUKALYPTU

Atraktivní a oblíbená přírodní vůně vhodná pro aromaterapii, odpočinek ve vaně či k osvěžení vzduchu v interiéru. Eukalyptová vůně má pozitivní vliv na náladu a pomáhá při léčbě nemocí dutin (rýma, kašel, apod.).

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní výrazná vůně eukalyptu

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná intenzivní vůně, vhodná do středně velkých a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 50 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % přírodní sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko (bez krabičky)

VERZE: MARK 3 ORGANIC - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Naše poslední verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

ORGANIC: Vonné svíčky řady ORGANIC jsou v maximálním možném spojení s přírodou. Při jejich výrobě nepoužíváme žádné syntetické materiály, komponenty, vonné esence či barviva. Svíčky jsou vyrobeny ze 100 % sójového vosku nejvyšší kvality, který je i dermatologicky testován a lze z něj například vyrábět i masážní svíčky. Řada ORGANIC je pak ovoněna pouze 100 % přírodními esenciálními oleji. Některé vůně jsou tak střídmější, pomaleji se rozvinou v interiéru, jiné jsou naopak výrazné a intenzivní. Tyto přírodní svíčky v sobě kombinují vysokou kvalitu ruční práce a nejlepší přírodní vlastnosti materiálů, ze kterých je možné svíčky vyrobit. Svíčky jsou opět uhlíkově neutrální, používáme prémiové zelené sklenice a dbáme na maximální soulad k životnímu prostředí.

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je 100 % přírodní vonná esence, vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.