LETNÍ (levandule)

NOVINKA

Originální 2 knotová 100 % přírodní vonná svíčka s nádherným letním motivem Josefa Lady vyrobená ručně v České republice!

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 45 hodin (+385 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • kvalitní 2 bavlněné knoty s papírovým jádrem
  • dřevěné masivní víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • 100 % přírodní esenciální oleje
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design se zářícím efektem
  • kvalitní sklenice, lze po vypálení používat jako svícen
579,00 Kč

LÉTO PLNÉ LEVANDULE

Slunce pálí a žhnoucí paprsky navozují tu správnou letní atmosféru, kdy není nutné někam spěchat a svět se točí tak nějak pomaleji. Užijte si jedinečný večer při vůni levandule se 2 plamínky, které prosvětlují nádherný letní motiv od Josefa Lady.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní výrazná přírodní vůně levandule

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (výrazná intenzivní vůně díky 2 knotům, vhodná do středně velkých místností a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 45 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální masivní dřevěné víčko, bavlněný sáček pro svíčku

VLASTNOSTI: Luxusní 100 % přírodní svíčka z vegan sójového vosku neobsahuje žádné chemické přísady, barviva či aditiva. Svíčka obsahuje pouze 100 % přírodní esenciální oleje a použity byly 2 bavlněné luxusní knoty s papírovým jádrem. Kompletně ručně vyrobená svíčka v České republice. Naše svíčky jsou uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

JOSEF LADA: Originální 2 knotové svíčky kombinují vlastnosti svícnu a vonné svíčky. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní přírodní vůně. Řada JOSEF LADA přináší atraktivní motivy od předního českého malíře, ilustrátora a spisovatele v jedinečném designu.

Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.