LEVANDULOVÁ FARMA

Vyprodáno VÝPRODEJ

Velice intenzivní a autentická vůně květů levandule.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 70 - 75 hodin (+410 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • prémiová sklenice s víčkem
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • naše nejsilnější řada (vhodné i ven)
199,00 Kč 579,00 Kč

PŘENESTE SE NA JIH EVROPY

Představte si široké pole plné fialově kvetoucí levandule, omamnou vůni, žhnoucí letní slunko a bezstarostnou dovolenkovou atmosféru jižní Evropy. Přesně toto v sobě uchovává naše nová svíčka.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: velice výrazné a intenzivní aroma levandule a levandinu, květinové podtóny

INTENZITA VŮNĚ: 10/10 (velice výrazná a intenzivní vůně, vhodná do větších místností nebo i ven na balkon či terasu)

DOBA HOŘENÍ: 70 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 75 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici, informační brožurka, luxusní sklenění víčko (ochrání svíčku a dobře těsní)

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: VILLAGE - Autentické a intenzivní vůně v nové sklenici se skleněným víčkem, zajímavé designové etikety a především dlouhá doba hoření až 70 hodin. Řada našich zákazníků si žádala ještě delší dobu hoření svíček a maximální možnou intenzitu vůní, aby se daly svíčky použít i venku na balkoně, terase nebo při grilování. Stále se používáme 100 % sójový veganský vosk, nepřidáváme žádnou chemii a pracujeme s kvalitními certifikovanými vonnými esencemi (Francie/Německo). U této řady jsme zvolili silnější bavlněný knot s papírovým jádrem, opět je tak zaručena jistota kompletního vyhoření svíčky až na její dno.

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Silnice se klikatila mezi kopci, polední slunce pálilo a stále nic nenasvědčovalo tomu, že by se mladý pár nacházel na jihu Francie. Byl začátek letních prázdnin, ale silnice byly prázdné, půda vyprahlá, vzduch se tetelil na rozpálenými vinicemi a vysněná levandulová pole jako by snad byla vymyšlená a v těchto končinách nemají existovat. Byl rok 2002 a jako pomocník v této době posloužil maximálně autoatlas. Doba chytrých mobilů a aplikací včetně navigace byla něco ještě hodně vzdáleného. Oba se na sebe smutně podívali a věděli, že bez rady se neobejdou. Jak chcete najít levandulová pole, když na dohled jsou buď vinice nebo vyprahlé louky a nízké lesíky?

Rozhodli se, že se vrátí do ubytování. Poradí se s recepčním nebo zkusí navštívit místní infocentrum. Tam by snad mohli anglicky nejen rozumět, ale i chtít komunikovat. Otočili automobil, na prázdné silnici si připadali lehce osaměle, ale po paměti věděli, kudy mají jet. Po pár kilometrech jim cestu překřížily zátarasy na silnici a značená objížďka. Ta vedla ale úplně jiným směrem do kopců. Nikam nespěchali. Motor si pro sebe hučel jak nabírali výškové metry, výhled do krajiny byl velkolepý a byli na dovolené, neměli důvod se na někoho zlobit. Vítr oběma čechral vlasy, otevřeným oknem cítili vůně krajiny a najednou věděli, že jedou správně. Podívali se na sebe, pousmáli se a jakmile se přehoupli přes obzor na vrcholu kopečka, objevily se před nimi pole a políčka plná fialové levandule těsně před sklizní...