OVOCNÝ KOKTEJL

Svěží ovocná vůně kombinující to nejlepší z třešní, borůvek a dalšího ovoce spolu s lehkými podtóny koření a vanilky.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 50 - 55 hodin (+195 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • opětovně použitelná kvalitní sklenice
  • prémiové dárkové balení

499,00 Kč

ROZMIXOVALI JSME ČERSTVÉ OVOCE

Vylepšený poctivý ovocný koktejl z čerstvého ovoce nechybí ani v nové kolekci svíček MARK 4. Připravili jsme ovocnou nálož, kde si vychutnáte jedinečnou svěží vůni rozmixovaných třešní, borůvek, jablka, pomeranče, ale vanilky a koření. Oblíbená lehká svěží ovocná vůně je opět tady.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: vyvážená výrazná vůně plná čerstvého ovoce s přidaným kořením, podtóny květin a vanilky

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

DOBA HOŘENÍ: 50 - 55 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici umístěná v přírodním látkovém sáčku, informační brožurka, originální designová dárková krabička, luxusní dřevěné víčko vhodné i jako podložka pod svíčku,

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z vysoce kvalitního vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální s dlouhou dobou hoření bez prskání a sazí

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: MARK 4 - Naše nová kolekce svíček kombinuje to nejlepší, co jsme se za svou historii naučili. Umění řemesla výroby svíček, použití nejlepších komponentů v prémiové kvalitě, ale i atraktivní design a důraz na životní prostředí. ORIGINAL je naší nejvyšší řadou, kde klademe důraz na design, balení, ale především originální atraktivní vůně, které si zamilujete. I nadále používáme jen 100 % přírodní vosk bez aditiv a chemie, a používáme jen evropské zdravotně nezávadné certifikované vonné esence.

Oproti předchozí kolekci MARK 3 používáme objemnější designové sklenice - svíčka tedy vydrží déle hořet. Všechny obalové materiály jsou papírové či látkové, lze je tedy buď opětovně použít nebo snadno recyklovat. Dodržujeme i naše předsevzetí, tedy kompenzovat uhlíkovou stopu za každou svíčku - tedy i kolekce MARK 4 je plně uhlíkově neutrální.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu a práci s otevřeným ohněm. Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Bylo to na přelomu tisíciletí, kdy jsem se jako malý kluk poprvé podíval s rodiči k dalekému moři. Pro mě v té době nepředstavitelný zážitek - nekonečná vodní plocha, kde jsou vlny větší než já, zvláštní živočichové, atraktivní rostliny... Byly to ale také krajiny, které jsem neznal již při samotné cestě na jih Evropy - projížděli jsme vysoké Alpy, viděli na jejich vrcholcích v létě sníh, autobus zastavoval na benzinových pumpách, kde měli (pro mě tehdy) exotické nápoje, jídlo, sladkosti; bylo zde plno lidí a já tehdy poprvé zjistil, že cestování bude mojí největší životní vášní. 

Když se teprve má závislost formovala, mělo na to vliv samozřejmě i jídlo a nápoje, které jsem v České republice ochutnat nemohl. Poprvé jsem se na těchto cestách setkal právě s ovocným smoothie. Tenkrát jsem nevěděl, že budeme mít jednou v ČR smoothie bary, v kuchyní smoothie makery, že to bude nápoj plný antioxidantů a superpotravin, který bude dražší než obědové menu a že se každé jaro bude polovina populace "detoxikovat a čistit". Byl to pro mě koktejl - tak jsme tomu doma říkali - prostě rozmixované ovoce se zajímavou barvou a skvělou vůní. Od té doby mám smoothie rád - ne zeleninové, zvláštně barevné či jinak extrémní, ale prostě klasické, fialové s růžovým nádechem, s vůní borůvek, třešní, jablka...

Příjemnou vůni rozmixovaného ovoce si chci připomenout často, nechce se mi ale dělat samotný nápoj - svíčka je tedy ideální řešení. Vůně čerstvého ovoce vylepšená tóny vanilky a kokosu byla jasnou volbou do kolekce MARK 4. Povedla se, zkuste ji také!