PISTÁCIOVÝ OŘÍŠEK

Originální sladká vůně pravé pistácie s podtóny ořechů, vanilky a cukru.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 50 - 55 hodin (+195 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • opětovně použitelná kvalitní sklenice
  • prémiové dárkové balení

499,00 Kč

JEDINEČNÁ VŮNĚ SLADKÉ PISTÁCIE

Sladká příjemná vůně pistáciového oříšku je skvělým doplňkem pro chladné večery. V kombinaci s podtóny vanilky, oříšků a cukru navozuje klid, vylepší sváteční atmosféru u stolu nebo se skvěle hodí k četbě knih nebo sledování filmů.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní tóny pistáciového oříšku, podtóny cukru, vanilky, ořechů

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

DOBA HOŘENÍ: 50 - 55 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici umístěná v přírodním látkovém sáčku, informační brožurka, originální designová dárková krabička, luxusní dřevěné víčko vhodné i jako podložka pod svíčku,

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z vysoce kvalitního vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální s dlouhou dobou hoření bez prskání a sazí

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: MARK 4 - Naše nová kolekce svíček kombinuje to nejlepší, co jsme se za svou historii naučili. Umění řemesla výroby svíček, použití nejlepších komponentů v prémiové kvalitě, ale i atraktivní design a důraz na životní prostředí. ORIGINAL je naší nejvyšší řadou, kde klademe důraz na design, balení, ale především originální atraktivní vůně, které si zamilujete. I nadále používáme jen 100 % přírodní vosk bez aditiv a chemie, a používáme jen evropské zdravotně nezávadné certifikované vonné esence.

Oproti předchozí kolekci MARK 3 používáme objemnější designové sklenice - svíčka tedy vydrží déle hořet. Všechny obalové materiály jsou papírové či látkové, lze je tedy buď opětovně použít nebo snadno recyklovat. Dodržujeme i naše předsevzetí, tedy kompenzovat uhlíkovou stopu za každou svíčku - tedy i kolekce MARK 4 je plně uhlíkově neutrální.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu a práci s otevřeným ohněm. Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Hodiny na kostelní věži odbily pravé poledne. Byl to typický červencový letní den, slunce se nacházelo vysoko na obzoru a jeho paprsky spalovaly vše, na co dosáhly. Již něco přes hodinu jsme čekali na novomanžele, než si vyfotí svatební fotografie v zámeckém parku. Bylo to trochu neuctivé, protože nikdo nevěděl, jak dlouho to bude trvat a nebyl zajištěn ani pitný režim, natož občerstvení. Ve společenském oděvu se nejednalo o zrovna příjemné odpoledne.

Protože se to již nedalo vydržet a já jsem cítil, že mám dobře zaděláno na úpal i úžeh, vydal jsem se hledat toalety a alespoň trošku se osvěžit. Podle ukazatelů se měly nacházet v budově nedaleko zámku. Čím blíže jsem byl, tím více jsem slyšel veselou debatu, hudbu a řinčení příborů. Po chvilce mi to došlo, konala se tady jiná svatba, ve velkém stavení byla restaurace a tady již začala svatební hostina.

Toalety jsem snadno našel a cítil jsem se jako kdybych za sebou měl dlouhou pouť po vyprahlé poušti a nyní se dostal do civilizace. Když jsem procházel vstupní chodbou do restaurace, najednou se proti mně začal hrnout dav lidí, který se tlačil do hlavní místnosti, kde probíhala hostina. Nikdo na mě nebral ohledy a byl jsem doslova přetlačen, takže aniž bych věděl jak, byl jsem najednou uprostřed dění vskutku velké a bujaré oslavy. 

Najednou jsem dostal do ruky talířek a byl jsem natlačen do fronty na dort. Přišlo mi to úsměvné, ale protože mi bylo jasné, že mám čas, nebránil jsem se. Během okamžiku mi na talířku přistál velký kus pistáciového dortu. Nádherně voněl, skvěle vypadal a nebylo mi překvapením, že i skvěle chutnal. Dort jsem snědl, posilněn a dobře naladěn jsem pomalu opustil restauraci a s úsměvem na rtech se vrátil na tu "svou" svatbu. Nikdo mě nehledal a stále se čekalo na novomanžele... Celkově celý den nestál za nic, ovšem pistáciový dort byl výborný a od té doby se tak dobrý snažím marně v cukrárnách najít...