PODZIMNÍ DEN

NOVINKA

Originální vonná svíčka s dřevěným knotem a s nádherným podzimním motivem Josefa Lady vyrobená ručně v České republice!

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 50 - 55 hodin (+210 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní dřevěný knot s praskajícím efektem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • kvalitní vonné esence (Francie/Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design s motivem od Josefa Lady
  • kvalitní sklenice ze silného skla
399,00 Kč

PODZIMNÍ DEN

Podzimní měsíce jsou obdobím, kdy příroda zpomaluje a ukládá se k zimnímu spánku. Dny se zkracují a i my hledáme více prostoru pro relaxaci a klid. Vychutnejte si originální kombinaci patchouli, santalového a agarového dřeva s tóny skořice.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní výrazná dřevitá vůně patchouli, agarového a santalového dřeva, podtóny skořice

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná intenzivní vůně, vhodná do středně velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 50 - 55 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko, dárková krabička

VLASTNOSTI: Luxusní vonná svíčka z vegan sójového vosku neobsahuje žádné chemické přísady, barviva či aditiva. Svíčka obsahuje pouze prémiové vonné esence (Francie/Německo) s certifikátem IFRA (bez alergenů) s luxusním dřevěným knotem (s lehkým efektem praskání). Kompletně ručně vyrobená svíčka v České republice. Naše svíčky jsou uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

JOSEF LADA: Originální vonné svíčky s dřevěným knotem s nádhernými motivy obrázků od Josefa Lady. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní luxusní vůně. Řada JOSEF LADA přináší atraktivní motivy od předního českého malíře, ilustrátora a spisovatele v jedinečném designu a provedení.

Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.