SUŠENKY BROWNIES

Intenzivní zážitek z příjemné kombinace vůní sladkého těsta, kakaa a čokolády.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření 50 - 55 hodin (+195 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • luxusní bavlněný knot s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Francie)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • opětovně použitelná kvalitní sklenice
  • prémiové dárkové balení

499,00 Kč

JAKO KDYŽ JE VYTÁHNETE Z TROUBY

Představte si ještě horký plech vytažený z trouby plný tmavých sušenek brownies. Vůně prostupuje interiérem a vám se doslova sbíhají sliny. To je vůně ta pravá vůně domova. Nyní si ji můžete vykouzlit kdykoliv se vám zachce.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: výrazná vůně sladkého těsta a kakaa; podtóny kakaa, čokolády, másla a ořechů

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (velice výrazná, vhodná do středně velkých a větších místností)

DOBA HOŘENÍ: 50 - 55 hodin minimálně, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v prémiové sklenici umístěná v přírodním látkovém sáčku, informační brožurka, originální designová dárková krabička, luxusní dřevěné víčko vhodné i jako podložka pod svíčku,

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z vysoce kvalitního vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální s dlouhou dobou hoření bez prskání a sazí

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

VERZE: MARK 4 - Naše nová kolekce svíček kombinuje to nejlepší, co jsme se za svou historii naučili. Umění řemesla výroby svíček, použití nejlepších komponentů v prémiové kvalitě, ale i atraktivní design a důraz na životní prostředí. ORIGINAL je naší nejvyšší řadou, kde klademe důraz na design, balení, ale především originální atraktivní vůně, které si zamilujete. I nadále používáme jen 100 % přírodní vosk bez aditiv a chemie, a používáme jen evropské zdravotně nezávadné certifikované vonné esence.

Oproti předchozí kolekci MARK 3 používáme objemnější designové sklenice - svíčka tedy vydrží déle hořet. Všechny obalové materiály jsou papírové či látkové, lze je tedy buď opětovně použít nebo snadno recyklovat. Dodržujeme i naše předsevzetí, tedy kompenzovat uhlíkovou stopu za každou svíčku - tedy i kolekce MARK 4 je plně uhlíkově neutrální.

UPOZORNĚNÍ: Věnujete pozornost upozornění na obalu a práci s otevřeným ohněm. Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


INSPIRACE PRO TUTO VŮNI

Pamatujete si na reklamu na rostlinný tuk na pečení? Jako podkres tam byla použita známá Dvořákova skladba Humoreska a řada z nás, když si ji i po letech pustí musí uznat, že jde o příjemnou nostalgii. Možná i tato reklama měla na mě jako dítě pozitivní vliv na oblibu pečení. Pekli jsme doma s mamkou a to po celý rok, ať to byl velikonoční beránek, jablečné záviny, hnětýnky na podzim při posvícení nebo mé nejoblíbenější pečení, kterým bylo to v době adventu.

Nedávno jsem se procházel jedním malým městečkem na jihu Německa. Malebné centrum s úhlednými obchůdky lákalo k procházce a já jsem si užíval chvíle volna a klidu. Najednou jsem ucítil příjemnou vůni pečiva, jak jsem pokračoval, byli mi jasné, že to musejí být sušenky brownies. Kakao, čokoláda, horké těsto a cukr - všechno tohle jsem rozpoznal a když jsem uviděl malé pekařství, kde bylo možné sledovat i proces výroby a pečení sušenek přímo z venku skrze skleněnou výlohu, cítil jsem se zase jako malý kluk.

My jsme doma sušenky brownies nikdy nedělali, nebo si to alespoň nepamatuji. Dělali jsme ale různé kakaové řezy nebo poctivý kakaový perník. Přestože jsem byl vzdálen stovky kilometrů od domova, hřály mě příjemné vzpomínky a celý den jsem si potom tak nějak více užil... :-)