VISION: MORAVSKÉ TOSKÁNSKO

Atraktivní lehká květinová vůně si vybírá to nejlepší z polních květů a vůní Moravského Toskánska.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 45 hodin (+385 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • kvalitní 2 bavlněné knoty s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design se zářícím efektem
  • kvalitní sklenice, lze po vypálení používat jako svícen
499,00 Kč

KOUSEK ITÁLIE NA MORAVĚ

O tomto kousku naší země vědělo asi jen pár místních. Nyní sem jezdí fotografové z celého světa. Užijte si tuto unikátní krajinu i doma pohledem na naší zářící 2 knotovou svíčku s intenzivní vůní polního kvítí.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní svěží vůně čerstvého lučního kvítí, podtóny sedmikrásek, vlčího máku, heřmánku, zvonků, nasládlé náznaky ovoce

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (výrazná intenzivní vůně díky 2 knotům, vhodná do středně velkých místností a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 45 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko (bez krabičky)

VERZE: MARK 3 VISION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

VISION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada VISION. Tyto 2 knotové svíčky kombinují vlastnosti svícnu a vonné svíčky. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní vůně. Řada VISION přináší atraktivní motivy a vůně, které si drží vysokou kvalitu použitých komponent, ale lákají také na jedinečné sezónní designové motivy. Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo/Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Jižní Morava a Toskánsko. Jak to jde k sobě? Možná nevědomky mi právě jižní Morava připomínala Itálii již mnoho let. Především díky vinicím, slunci, ovoci jako jsou meruňky nebo také mandle u Hustopečí, nesmím opomenout ale Pálavu a Novomlýnské nádrže. Že se ale v rámci naší země budeme jednou bavit o Moravském Toskánsku, to bych si nikdy nepředstavil, ale logiku mi to dává.

Jedinečná krajina, která nemá v rámci naší vlasti obdoby. Najít ten správný okamžik, kdy vynikne její krása ale není snadné. Je k tomu třeba vhodná roční doba, ale také sluneční svit, vhodná poloha pozorovatele a kapka štěstí. Když se to povede, stojí to za to. Pokud jste tu příležitost měli, gratuluji. Pokud ne, nezoufejte, esenci toho nejlepšího najdete v naší svíčce věnující se krajině u Kyjova.

Příjemná vůně polního kvítí doplňuje unikátní fotografii této krajiny. Abyste si efekt užili naplno, zapalte si svíčku ve tmě a soustřeďte se na zářivé světlo procházející srze fotografii na sklenici. Snadno si tak navodíte atmosféru tohoto místa a třeba najdete inspiraci jej navštívit doopravdy...