VISION: PÁLAVA

Atraktivní svěží sladkokyselá vůně zralých hroznů připomínající burčák a vinný mošt.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 45 hodin (+385 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • kvalitní 2 bavlněné knoty s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design se zářícím efektem
  • kvalitní sklenice, lze po vypálení používat jako svícen
499,00 Kč

VŮNĚ VÍNA Z PÁLAVY

Vůně hroznového vína jako utrženého z jihomoravských vinic z okolí Pálavy. K tomu nádherné panorama této krásné krajiny a když zkombinujeme obojí, vznikne nám z toho naše 2 knotová svíčka oslavující krásu jižní Moravy.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní, výrazná a svěží vůně hroznového vína, podtóny burčáku a vinného moštu

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (výrazná intenzivní vůně díky 2 knotům, vhodná do středně velkých místností a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 45 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko (bez krabičky)

VERZE: MARK 3 VISION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

VISION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada VISION. Tyto 2 knotové svíčky kombinují vlastnosti svícnu a vonné svíčky. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní vůně. Řada VISION přináší atraktivní motivy a vůně, které si drží vysokou kvalitu použitých komponent, ale lákají také na jedinečné sezónní designové motivy. Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo/Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Slunce svítí, horký vzduch se tetelí a při pohledu na Pálavu mám pocit, jako bych se přenesl do jižní Evropy. Nejsem sám, tento pocit zažije mnoho z nás, kdo tento kout naší země navštíví. V parných letních dnech je to ale umocněno i vinicemi, které se nacházejí kam oko dohlédne, minimem stromů a lesů a také rozsáhlou plochou nádrží Nové Mlýny.

Pro mě je jižní Morava hlavně Pálava, kde jsem strávil hodně času, prožil nádherné výlety plné slunce, skvělých zážitků a také vína. Proto je logické, že svíčky s motivem PÁLAVA musí vonět po hroznovém víně. A ne ledajakém...

Dlouho jsem hledal vůni, se kterou budu spokojený. A našel jsem. Když si ke svíčce přivoním, cítím zralé hrozny, sladké a přitom lehce nakyslé, ale také vinný mošt a čerstvý burčák. Esenci toho nejlepšího, co Pálava nabízí. Cítíte tu vůni také...?