VISION: PRAHA

Intenzivní kombinace vůně skořice a čerstvě namleté kávy provoní interiér skvělou relaxační vůní.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 45 hodin (+385 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • kvalitní 2 bavlněné knoty s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design se zářícím efektem
  • kvalitní sklenice, lze po vypálení používat jako svícen
499,00 Kč

PANORAMA MATIČKY PRAHY

Připomeňte si chvíle strávené v Praze s naší 2 knotovou svíčkou s vůní skořice a kávy z edice VISION. Zářící efekt plamenů prostupujícími motivem hlavního města navodí jedinečnou atmosféru.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní vůně čerstvě namleté kávy a skořice, podtóny mléka, cukru, badyánu a hřebíčku

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (výrazná intenzivní vůně díky 2 knotům, vhodná do středně velkých místností a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 45 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko (bez krabičky)

VERZE: MARK 3 VISION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

VISION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada VISION. Tyto 2 knotové svíčky kombinují vlastnosti svícnu a vonné svíčky. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní vůně. Řada VISION přináší atraktivní motivy a vůně, které si drží vysokou kvalitu použitých komponent, ale lákají také na jedinečné sezónní designové motivy. Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo/Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Ať už Prahu máme rádi či nikoliv, jedno se jí nedá odepřít. Je to především její jedinečné kouzlo. Málokdy ale vynikne natolik, jako je tomu například při vhodném nasvícení sluncem, tedy při západu nebo východu slunce. Svíčka řady VISION s názvem PRAHA by měla být připomínkou těchto jedinečných chvil, které často trvají jen krátce. Někdy si takového okamžiku ani nevšimneme, proto je zachycen ve vůni i světle této svíčky...

Intenzivní vůně kávy a skořice odkazuje na četný počet kvalitních kaváren a cukráren v hlavním městě. Mnohdy unikátní prostředí starých domů nás přenese do časů minulých. Za okny je ale stále tepající život moderního města. Pohled na Karlův most však zaujme každého a mnohdy i rodák z Prahy při cestě tramvají otočí hlavu, aby se na tento monument podíval a ujistil se, že stojí tam, kde má. Věřím, že motiv Prahy a vůně kávy a skořice upoutá pozornost podobně, jako samotný Karlův most.