VISION: PRAVČICKÁ BRÁNA

Intenzivní vůně borovice a její mízy, která odkazuje na nádhernou přírodu v okolí Pravčické brány.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 45 hodin (+385 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • kvalitní 2 bavlněné knoty s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design se zářícím efektem
  • kvalitní sklenice, lze po vypálení používat jako svícen
499,00 Kč

ČESKÉ ŠVÝCARSKO JAKO NA DLANI

Zapalte si naší 2 knotovou svíčku s motivem Pravčické brány a přeneste se do srdce národního parku České Švýcarsko. Vůně lesní borovice spolu se zářivým efektem svíčky poslouží jako pomyslné přenášedlo.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní svěží vůně lesní borovice, podtóny mízy, citrusů a mechu

INTENZITA VŮNĚ: 8/10 (výrazná intenzivní vůně díky 2 knotům, vhodná do středně velkých místností a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 45 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko (bez krabičky)

VERZE: MARK 3 VISION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

VISION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada VISION. Tyto 2 knotové svíčky kombinují vlastnosti svícnu a vonné svíčky. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní vůně. Řada VISION přináší atraktivní motivy a vůně, které si drží vysokou kvalitu použitých komponent, ale lákají také na jedinečné sezónní designové motivy. Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo/Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Bylo to na druhém stupni základní školy a byl to předmět zeměpis. Pamatuji si, jak mě vždy zajímaly různé rekordy v rámci naší malé země. Vzpomínám si moc dobře, jak v učebnici bylo popsáno jako nejníže položené místo v ČR Labe u Hřenska s nadmořskou výškou pouhých 115 metrů nad mořem. A také vím, že jsme se učili o Českém Švýcarsku a Pravčické bráně. Dlouhé roky jsem ale ještě neměl příležitost se tam dostat.

Ta se naskytla v dospělosti, kdy jsem vlakem vyrazil na túru právě na toto místo. První dojmy byly neuvěřitelné. Krajina z filmů Letopisů Narnie předčila má očekávání a stala se tak pravidelným cílem mých toulek. A stále je tam co prozkoumávat, i když kůrovec změnil krajinu k nepoznání...

Pravčická brána je pro mě symbol, majestátná přírodní památka, na kterou se dříve mohlo klidně chodit, nyní ji s úctou obdivujeme zespod a snažíme se ji chránit i pro další generace (i když víme, že pískovec se jednou rozpadne). Okolní pískovcové skály jsou porostlé borovicemi, které voní na míle daleko a v létě poskytují stín pro turisty a poutníky touto krajinou. Krajina jako ze snu, kde je všechno, co mám rád. A esenci toho nejlepšího najdete v této svíčce.