VISION: VLTAVA

Intenzivní výrazná vůně čerstvých konvalinek připomíná jarní svahy a lesy v okolí naší nejdelší řeky Vltavy.

VLASTNOSTI SVÍČKY:

  • doba hoření cca 45 hodin (+385 gramů vosku)
  • prémiový 100 % sójový přírodní veganský vosk
  • ručně vyrobená svíčka v České republice
  • kvalitní 2 bavlněné knoty s papírovým jádrem
  • dřevěné víčko sloužící i jako podložka pod svíčku
  • netoxická luxusní vonná esence (Německo)
  • uhlíkově (CO2) neutrální produkt
  • originální design se zářícím efektem
  • kvalitní sklenice, lze po vypálení používat jako svícen
499,00 Kč

VLTAVA V CELÉ SVÉ KRÁSE

2 knotová vonná svíčka s motivem naší nejdelší české řeky v sobě kombinuje nejen pohled na údolí řeky, ale i atraktivní vůni čerstvých konvalinek. Svíčka plná energie a optimismu.

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ: intenzivní vůně čerstvých rozkvetlých konvalinek, podtóny sasanek a medvědího česneku

INTENZITA VŮNĚ: 9/10 (výrazná intenzivní vůně díky 2 knotům, vhodná do středně velkých místností a velkých místností)

DOBA HOŘENÍ: cca 45 hodin, v praxi při správném použití až 60 hodin

BALENÍ: 100 % sójová svíčka bez aditiv a barviv v kvalitní sklenici, informační brožurka, originální dřevěné víčko (bez krabičky)

VERZE: MARK 3 VISION - Vyslyšeli jsme naše zákazníky a rozhodli se posunout naše svíčky opět o další úroveň výš. Nová verze svíček MARK 3 si bere to nejlepší z předchozích kolekcí. Nová kolekce přichází s úplně novým vizuálem. Vyvinuli jsme nové lepší složení, kdy svíčka hoří lépe, déle a vůně se postupně uvolňuje. Nově jsou naše svíčky uhlíkově neutrální a jejich stopu plnohodnotně kompenzujeme a to až 5x více, než je skutečný vliv na životní prostředí.

VISION: V rámci kolekce MARK 3 jsme připravili novinku a to je řada VISION. Tyto 2 knotové svíčky kombinují vlastnosti svícnu a vonné svíčky. Skrze etiketu prochází světlo z plamínků obou knotů a můžete si tak užít skvělý efekt zářícího motivu na svíčce, stejně tak ale intenzivní vůně. Řada VISION přináší atraktivní motivy a vůně, které si drží vysokou kvalitu použitých komponent, ale lákají také na jedinečné sezónní designové motivy. Sklenici po vypálení stačí vymýt horkou vodou a můžete si nadále motivu užívat jako klasického svíčku po vložení například čajové či jiné svíčky.

DETAILNÍ INFORMACE O SVÍČCE: svíčka je vyrobená z prémiového vegan 100 % sójového vosku, použita je vonná esence speciálně určená pro svíčky s certifikací kvality a bezpečnosti IFRA (Německo/Francie), vosk není dobarvován, knot je luxusní bavlněný s papírovým jádrem (netoxický) a speciálně pletenými vlákny, sklenice je opětovně využitelná po odstranění etikety a zbytků vosku, svíčka je ručně vyrobená, kontrolována a splňuje přísné nároky na kvalitu, netoxická, plně uhlíkově (CO2) neutrální

DŮLEŽITÉ INFORMACE: přečtěte si prosím BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE, také můžete zjistit detaily o SOJOVÉ SVÍČCE a připravili jsme NÁVOD, JAK O SVÍČKY PEČOVAT

Naše produkty i nadále zlepšujeme, pokud byste se však setkali s jakýmkoliv problémem, vyskytovalo se zvláštní hoření nebo problém s knotem, prosíme, vyfotografujte svíčku a neprodleně nás kontaktujte. Děkujeme.


PŘÍBĚH SVÍČKY

Pocházím z kraje, kde se pár kilometrů od mého bydliště vlévá řeka Otava do Vltavy. Symbol řeky a samotné přehrady pro mě byl vždy důležitý, protože se o kolo toho točil můj dětský i pubertální život. Kam se chodí na houby? Kam jsme se jezdili koupat? Kde jsme jako větší jezdili na kole? Kde jsem zkusil poprvé geocaching? Kam jsme jezdili se školou nebo školkou na výlety a exkurze? Vše to souviselo s Vltavou a našlo by se toho určitě mnohem více.

Jako dospělý jsem se k Vltavě vždy rád vracel a vracím. Především je to turistika a výlety v jejím okolí. Nádherná údolí, vyhlídky a kaňony mě fascinují stále. Příroda je v okolí řeky nádherná po celý rok. Zajímavou atmosféru má ale zkraje jara. Kdy se ještě nestihly probudit stromy, ale jarní květiny jako konvalinky, sasanky nebo medvědí česnek si chtějí užít také trošku toho světla pro sebe, než si jej budou nárokovat vysoké stromy. 

Opojná nezaměnitelná vůně probouzející se přírody, skvělé daleké výhledy a odlesky slunce na vodní hladině řeky tak byly inspirací pro tuto svíčku. Věřím, že si ji užijete...